Urządzenie wielofunkcyjne z skanerem A3

Witam,

jakie polecacie urządzenie wielofunkcyjne z skanerem kartek formatu A3?

Prosiłbym o polecenie takiego urządzenia atramentowego.

Pozdrawia,

Maciek.

Edit:

Póki co, to znalazłem coś takiego:

Brother MFC-J6510DW

Dobry wybór. Pozatym tanie zamienniki tuszu!

Masz do wyboru Brothera lub HP. http://www8.hp.com/pl/pl/products/print … id=4083651

Brother, ale zamiast tego modelu który podałeś - MFC-J6910DW. Co prawda jest o jakieś 300 zł droższy, ale za to w przeciwieństwie do 6510 oraz MFC-J5910DWAP1 posiada osobny podajnik papieru dla formatu A4 - a uwierz mi - żonglowanie jednym podajnikiem jest strasznie upierdliwe (no chyba że nie zamierzasz używać formatu A4, albo będziesz to robił sporadycznie - wówczas wystarczy ręczny podajnik na pojedyncze strony).

Dlaczego nie HP ? Ponieważ obecne HP to już nie to samo co lata temu. To raz. Dwa - Brother bije HP wyposażeniem użytkowym (bogate oprogramowanie dodatkowe oraz możliwość zarówno drukowania jak i skanowania dwustronnego).

Co do minusów - to bezsprzecznie jakość wydruków HP (szczególnie w trybie fotograficznym) stoi o oczko wyżej.

Ehhhh Nie przesadzaj bo to nie ta seria. Akurat Officejet stoją na bardzo wysokim poziomie. I są nawet lepsze niż 2 lata temu. Sam użytkuję model 6500 i używam zamiennkiów bez żadnych zapchań głowicy jak to się zwykle dzieje w Brotherach.

Akurat skanowanie czy drukowanie dwustronne (duplex) nie każdemu odpowieda i nie każdy chce to mieć. A i sam ten duplex nie jest idealny bo nie raz musiałem coś wydrukować w duplexie i miałem go ale nie łapał on idealnie a wydruk musiał sie schodzić. Więc i tak pozostawał wydruk dwustronny “ręczny”.

PS. Co do oprogramowania to juz kwestia gustu mi nigdy nie odpowiadało do dołączone do drukarek a miałem różne. A czasem było tego aż nadmiar.

BelHeI przyjrzyj się Officejetowi 7500A - link podał jas_fasola.Tusze do tego sprzętu można kupić w zbiorczym opakowaniu value pack, razem z papierem fotograficznym - to wychodzi dużo taniej. Sprzęt ma też przydatną funkcję ePrint - drukujesz wysyłając maila na adres drukarki, z dowolnego urzadzenia, nie musząc instalować żadnych sterowników. Do podajnika przy skanerze wejdzie 35 arkuszy.