Urządzenie wielofunkcyjne

Witam poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego (skaner,drukarka,ksero) wmiare tanie i żeby tusz do tego urządzenia był tani, bedzie mi to służyć w domu do prac itp. Prosiłbym o linki ze sklepu http://www.komputronik.pl z góry dziękuję. :slight_smile:

Hmmmmmmmmmmm

Ja ci polecam kupić skaner+drukarka, oddzielnie

Np. Canon ip3000 i Canon LiDE 30/35

Bo takie kombajny są dardzooo awaryjne

A tusze do canonów (zamienniki), można kupić za psie pieniądze

ja ostatni na allegro kupiłem sobie tusze kolor+czarny za 2.50 :o :o :mrgreen: :mrgreen:

A oryginał kosztuje ok 30 zł

Wiedz jak chcesz.

A jak ci bardzoooo zzależy na kombajnie to kup Canon MP 210

http://www.komputronik.pl/Drukarki/Hewl … ,id,30181/ a taka ? jest w sumie tania i tusz na allegro http://allegro.pl/item248918023_hp_21_2 … d1360.html

wydaje się ok.

Ale ja jakoś nie przepadam za firmą hp :(, kilka lat temu sparzyłem się kupują drukarkę. Była ona takim szmelcem, druk fatalny paseczki na papierze wychodziły, a kolory… żenada!!, takie blady były.

Szybko ją zmieniłem a canona :smiley:


Wiedz nie wiem co ci poradzić

Ja jednak jestem z Canonkiem :mrgreen:

Ale to jest twój wybór :slight_smile:

Mam ten kombajnik w robocie i sprawuje się dobrze, na zwykłych tuszach do drukowania fotek jednak się nie nadaje, ale do tekstu i prostych obrazków jak najbardziej. Do drukowania fotek trzeba kupić specjalne tusze które zakłada się zamiast czarnego. Za taką cenę całkiem miłe w użytkowaniu urządzonko.

Na pewno lepszym rozwiązaniem jest kupno osobno skanera i drukarki ( też bym polecał Canona) - znacznie lepsza jakość zarówno druku jak i skanów.

Tego hp ma sporo moich znajomych, ogólnie nie narzekają, ale jakość druku i skanów jest raczej kiepskawa, na pewno do zdjęc sie nie nadaje.

Jeśli chodzi o koszty tuszy, to są porównywalne. Do hp obecnie tusze sa dość tanie ( jak znalazłeś 36zł ) a do tego możesz to jeszcze ze 4-5 razy dopełnić.