Urządzenie wielofunkcyjne


(Pingwinkowo) #1

Witam,

Zamierzam kupić do domu urządzenie wielofunkcyjne. Ma służyć głownie do drukowania, rzadziej do skanowania. Prosiłbym Was o pomoc, jest tego masa a ja zupełnie nie wiem na jakie parametry patrzeć. Jedyna uwaga, to żeby miało jakieś czytniki kart itp. ( może jakiś Bluetooth )Kwota jaką chcę przeznaczyć to +/- 600 zł. Bardzo zależałoby mi aby 'tusze' były w miarę tanie ...

Z góry dziękuje.


(Micoud81) #2

Jeśli masz 600zł na wydanie proponuję laserowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung CLX-2160


(Pingwinkowo) #3

Urządzenie miałoby stać na biurku - nie ma tam aż tak dużo miejsca więc 'duża laserówka' odpada niestety. W rolę wchodzą tylko atramenciaki.


(Micoud81) #4

w takim razie proponuję Epson Stylus Photo RX585


(Pingwinkowo) #5

Dzięki wielkie ! Spełnia moje wymagania i do tego cena jest OK. Może jeszcze ktoś coś polecić ? Miałbym większy wybór i porównanie :slight_smile:

Pozdrawiam.


(Akmo) #6

Witam

Może cosik takiego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=488587704.

Pozdrawiam


(Haj) #7

Napisz proszę ile będziesz drukował i co? RX585 jest to urządzenie dedykowane bardziej do fotografii (6-cio kolorowe) aczkolwiek w standardowym domowym użytkowaniu też się sprawdza (no i można na nim drukować na CD/DVD). Jego obecny następca nazywa się PX700W, jest lepiej doposażony (WiFi, Ethenet) i też mieści się w zakładanej kwocie.

Tu jego dane: http://www.epson.pl/internetLive/dctm/c ... .inter.jsp

Z ciekawych propozycji w tej kwocie jest jeszcze bardziej w stylu domowo-biurowym, nieźle wyposażony SX 600FW: http://www.epson.pl/internetLive/dctm/c ... .inter.jsp. i prostszy (ale też tańszy) SX405: http://www.epson.pl/internetLive/dctm/c ... .inter.jsp