Urządzenie wielofunkcyjne

Poproszę Was o ocenę tego sprzętu i jego ceny:

:arrow: HP PSC1215 Urządzenie Wielofunkcyjne

:arrow: HP PSC1315 Drukarka/skaner/kopiarka

Czy do tych urządzeń można zakupić tusz regenerowany ?

Jak oceniacie ten sklep, producenta tych drukarek, jednym słowem, czy to dobry wybór ?

Może polecicie coś innego w podobnej cenie.

Chodzi o to, żeby było tanie w eksploatacji i dość niezawodne.

Ma to być urządzenie domowe.

Obecna drukarka (Lexmark) nie spełnia wymagań, ponieważ tusz jest dość drogi, a nalewany szybko wysycha, co jest dość uciążliwe, kiedy się drukuje sporo, ale w większych odstępach czasowych. Poza tym jakość wydruku (szczególnie w kolorze) nie jest zadowalająca.

Jeden z najlepszych.

Rowniez jeden z najlepszych.

W/g mnie dobry wybor.

Zobacz na http://www.sirius.pl

A jesli chodzi o urzadzenia wielofunkcyjne to odradzam, fakt sa tanie ale dosc awaryjne

Pozdrawiam

Nie polecam kombajnów, chodzi o jakość i awaryjność. Użądzenie nie ,koncentruje" się na jednym tylko na paru rzeczach i wtedy jakość nie jest też najwyższa.

Nie kupuj!!

Jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Taka jest zasada jakości towaru.

Te dwa modele róznią się tylko gniazdem do podłączenia aparatu cyfrowego do wydruku zdjęć z pominięciem kompa. Ale gniazdo to współpracuje tylko z aparatmi HP. Jeżeli nie maz takiego weź tańszą wersję 1215.

Hmmm…w sumie możecie mieć rację. Za kilka złotych więcej dodatkowo skaner i kopiarka w drukarce, to może być tylko niesprawny bajer :? Zastanowię się jeszcze nad tym.

W takim razie jeśli chodzi o taki sprzęt, czym powinnam się sugerować przy wyborze ? Bo mi takie parametry jak interfejs czy technologia druku za dużo nie mówią…

Jakiego producenta polecacie ?

Z drukarek polecam EPSON, HP, (unikaj Canona - droga eksploatacja)

Ze skanerow polecam PLUSTEK (ja mam Plustek U12B i smiga az milo)

jesli chodzi o drukarke to jakosci wydruku ale przedewszystkim kosztami wydruku i pojemnikow z tuszem

Jesli zas chodzi o skaner to rozdzielczoscia i iloscia punktow na cal tzw DPI (dip per inch)

Pozdrawiam,

Nie powiedziałbym, że Canon jest drogi w eksploatacji. Czarny tusz kosztuje zaledwie 24 zł a każdy z poszczególnych kolorów okolo 17 zł (oczywiście nieoryginalne) łącznie wychodzi około 80 zł za całość. W przypadku HP, Epsona czy jeszcze innych producentów za pojemnik z tuszem (zazwyczaj bardzo malutki) trzeba zapłacić ponad 70 zł (czarny + kolor >= 140 zł).

Jednak i te ostatnie mają zalety. Pojemnik kupujemy wraz z głowicą (zawsze mamy doskonałą jakość druku). W przypadku Canona wymieniamy jedynie pojemniki z tuszem. Głowica zostaje ta sama. Jak się zepsuje czy mocno zabrudzi trzeba kupić nową drukarke (w naprawę nie ma co inwestować).