Urzadzenie z dyskiem ktore mozna podłaczyc do telewizora!

Witam serdecznie! Otorz ostatnio ogladałem w TVN Turbo “Gadżet LAB” i tam był odcinek poświecony odtwarzaczom DVD. Ale byly tez inne ciekawostki. Jako własnie tą ciekawostke pokazany został produkt firmy EMTEC ktory ma wbudowany dysk o pojemności 500Gb i mozna go podłaczyc do telewizora i odtwarzac bez jakich kolwiek najmniejszych problemów. Jest to cos jak dysk zewnetrzny tylko ze ma opcje podłaczenia do telewizora! I własnie tu jest ZONK potrzebuje nazwy tego urzadzenia albo jakies grupy produktów tego typu aby wybrac poprostu najbardziej konkurencyjny! Prosze Was o pomoc za każda sugestie bede bardzo wdzięczny :!: :!:

http://www.allegro.pl/search.php?string=hdd+player

Jest jeden mały problem. Te urządzenia nie potrafią odtworzyć napisów z plików txt, a jeśli już się ewentualnie uda, to nie wyświetlają poprawnie polskich znaków. (Choć możliwe, że coś się w tej kwestii zmieniło, ale ostatni raz jak się tym interesowałem, parę miesięcy temu, było tak, jak piszę).

Mam nadzieje ze juz sie poprawiło to z tymi napisami i ze bedzie juz normalnie. Ze przez te kilka miesięcy juz udało sie usunąc te problemy! A co do tych odtwarzaczy nie ma jakis ich markowych firm tak jak wspomnialem wczesniej np EMTEC z dyskiem np Seagate? bo takie podróbki no-name mnie nie interesuja! Jak juz cos kupic to cos porzadnego! Dzięki za pomoc i jak ktos zna jeszcze jakies inne marki, modele tych odtwarzaczy niech poda chętnie sobie poogladam parametry itp… Pozdrawiam Serdecznie :!::!:

http://www.pixmania.com/pl/pl/10222/xx/ … eresn.html

O własnie oto mi chodziło momo6 dzieki wkoncu trafienie bezbłedne!

A tak z ciekawości to ten odtwarzacz tez mozna podłaczyc do TV?:

http://www.allegro.pl/item335017201_fer … html#photo

Tylko nie kupujcie nic w Pixmanii. Poczytajcie opinie o sklepie.

Ten ostatni to zupełnie niezły tuner satelitarny z HDD-500Gb. Oczywiście musi współpracować z telewizorem.

a ja kupiłem zwykły dvd z usb i do tego zewnętrzny dysk twardy i śmiga .tanio wychodzi a dysk zawsze sie przyda :mrgreen:

lukaszszczecin taka kombinacje tez robilem i nie dziala! [oprocz podłaczenia trzeba jeszcze cos zrobic, odtw DVD był taki tani do 150zł max to moze dlatego nie odtworzyło] Znaczy dziala wyswietla sie folder ale w nim nic nie ma! Tzn podłaczyłem Dysk do DVD przez USB i nie działa.

xyzzyx aha czyli cos czułem ze to nie to! ale dzieki za potwierdzenie tezy!

impassive no jasne ze nie bede kupowałał z takiego serwisu jezeli juz to z allegro.pl i to jakies dobre markowe odtwarzacze! Ale w zasadzie takie odtwarzacz do TV to fajny gadzet poprostu odpas a w tym modelu EMTEC Twardy zewnętrzny dysk mediaplayer Movie Cube-R 500 GB są poprawione juz błedy z tymi napisami itp… ? :?:

trzeba dysk twardy sformatować w fat 32 partycje umieścić na przodzie dysku i max 31 gb na pewno będzie działać tak przygotowany dysk można nawet podłączyć do ramki jak ma usb u mnie działa. ja kupiłem dvd za 36 e najtańsze jakie znalazłem z usb a działa już 1 rok a dvd czyta napisy polskie

aha ee to takie rozwiazanie mnie nie interesuje formatowac dysk do FAT32 odpada jak juz to wole sobie uzbierac i kupic ta urzadzonke ale dzieki za pomysł! :stuck_out_tongue: Pozdrawiam serdecznie to chyba wszystko co mogłes sie dowiedziec i dowiedziałem sie! Koniec tematu :!: