Urządzienie wielofunkcyjne

czesc czy mozecie cos powiedziec na temat tego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12203 wiem ze ostatnio pytalem o skaner ale to moja dziweczyna potrzebuje zeby bylo juz wszystko! !!

Urządzenie jest Spooko !

Tylko, że ma małe pojemniki z tuszem i się szybko kończą …

A do czego ma być to urządzenie … :> Domowe czy gdzieś praca itp … :lol:

Do domu zeby mozna bylo cos czasami skanowac i drukowac! !!

Urządzenie do firmy się nie nadaje, jesli jednak chodzi o domowe urzytkowanie, to taki sprzecik jak najbardziej wystarczy. JA osobiście nie polecam urządzeń wielofunkcyjnych, ostatnio urzytkowałem sprzęt Canona (faks, skaner, drukarka) i wszystko bylo ok, tylko niechcący zarysowała mi się szybka, musialem sprzecik oddac do naprawy i nie mialem ani skanera ani faksu ani drukarki, ktorej non stop potrzebuje. Byłem skazany na opuznienie wydania ubezpieczenia dla samochodu - nie moglem wydrukowac formularza i od tego czasu mam skaner, faks oraz drukarke. Takich sytuacji z pewnoscia w zyciu codziennym jest wiele, dlatego szczegolnie nie polecam takich urzadzen.

to fakt masz racje ze jak cos padnie w drukarce, lub skanerze to juz nie masz calego urzadzenia! !!

to trzeba uważać i będziesz miał i drukarke i skaner i faks :slight_smile:

To tylko jedna wada, pozatym znacznie trudniej wymienia się tusz niż w tradycyjnej drukarce, trzeba rozkręcać całe urządzenie.

Ja polecam urządzenia wielofunkcyjne do domu, z jednego prostego powodu. Miejsca mało zabiera w porównaniu z trzema osobnymi urządzeniami. :smiley:

CO???

mam idetyczny model co Maja podała w linku i jest identycznie jak w zwykłaj drukarce!!

Fakt, urzadzenia te maja wiele plusów, np. szybkie xerowanie dokumentow, w oddzielnych urzadzeniach zajmie ci to okolo minuty, tutaj kilkanascie sekund. Do tego urzadzenia ponadto dołączona jest bogat gama oprogramowania (HP Image Zone Photo & Imaging). Waga też niczego sobie, 4 kg. Jesli chodzi o mnie to tą atramentówke polecam. Jednak dalej nie polecam urzadzeń wielofunkcyjnych :stuck_out_tongue:

Jak tak to sorry( :shock: ), miałem kontakt z kombajnami Canona i Epsona i tam tak łatwo nie było :o

dzieki bardzo za napisanie! !!

pozdrawiam

:smiley: