US Downloader

Witam

Mogłby mi ktoś powiedzieć jak ustawić w programie US Downloader aby po ściągnięciu jednego pliku z rapidshare’a rozłączał mi modem (mam Neostradę i modem ZTE 852) i załączał się kolejny plik? Być może potrzebne jest coś jeszcze o czym nie wiem? Poprostu mała instrukacja co i jak ustawić.

Z góry serdeczne dzięki.

Po co Ci rozłączenia pobierania?

Bo po ściągnęciu powiedzmy 1 pliku nie załącza mi ściągania kolejnego, na dole pokazuje się napis: pobieranie nagłówka i nic się nie dzieje. Prawidłowo powinno ściągać odrazu kolejny plik?

a masz premium?

Nie mam premium. Przy ściąganiu z free to nie bedzie działać tzn rozłączac i podłączac modemu?

Kup premium i będzie działać. Ba, nie będziesz musiał nic rozłączać !.

Taka mała sugestia, US downloader Ci neta nie rozłączy i nie połączy na nowo, do tego jest potrzebna zewnętrzna aplikacja, typu AutoConnect ;]

Niekoniecznie. Wystarczy przerzucić się na rewelacyjny JDownloader i sprawa załatwiona

http://jdownloader.org/home

USDownloader nie dorasta mu do pięt

A może CryptLoad :] Tam możesz ustawić rozłączanie.

mojzesz036 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif