Usb 2.0!

witam.

mam pytanie: gdzie moge znalezc sterowniki do mojej plyty glownej zebym mogl zainstalowac USB 2.0

jak podlaczylem aparat cyfrowy i pokazalo mi sie onfo ze moglbym je szybciej przerzucic gdybym mial USB 2.0 a dokladnie stery HIGH SPEED do mojej plyty

nie wiem gdzie tego szukac

moja plyta to ASUS SIS745 ( nie wiem czy dobrze to napisalem bo w tej kwestii to nie mam zielonego [pojecia)

moze ktos mi ewentualnie napisze jak moge rozpoznac plyte glowna (przed chwila na nia patrzylem ale nic na niej nie pisze)

czekam na podpowiedzi.

pozdrawiam

Witam,

użyj EVEREST Home Edition.

dzieki

nazwa płyty głównej Asus A7S333

Jeśli dobrze podałeś symbol płyty to na stronie ASUSA jest podane że płyta obsługuje USB 1.1

a jakis link?? poczytalbym

http://pl.asus.com/products/mb/socketa/ … erview.htm tam masz opis swojej płyty :slight_smile:

post1

dzieki. juz studiuje :lol: :lol: :lol: :lol:

post 2

a czy to wyklucza mozliwosc “podkrecenia” do 2.0 bo o tym nic nie pisze.

dlatego pytam bo pokazal mi sie aki monit ze jak zainstaluje jakies sterowniki to moge miec 2.0

no chyba ze sie gdzies na plycie zworki przestawia??

To jest kwestia sprzetowa a nie programowa. Jedyne co możesz

zrobic do dokupic sobie kartę PCI z USB 2.0 + Interfejs IEEE 1394.

Nie są one drogie

juz sobie pozwolilem na kupno FIREWIRE i narazie na inwestycje pieniedzy brak

Rozumiem :cry:

A aparat nie ma czasem wejscia Firewire

wlasnie ze nie ma.

moze Ty mi powiesz czy FIREWIRE ma standardowe koncowki czy sa jeszcze jakies inne??

Jeżeli używasz Win xp z servicepackiem1 to nie potrzeba rzadnych sterowników do usb 2.0… system sam rozpoznaje i odpala usb2.0

Istenieja tylko standartowe koncówki o liczbie pinów 4 lub 6 o innych nie wiem .