Usb 3.0

Mam dysk verbatim model 47658 obsługujący USB 3.0 a jak go podpinam do komputera w którym mam wejścia na USB 3.0 nieczysta mi dysku czy murze ściągnąć jakieś sterowniki do dysku

sprawdź w menadżerze urządzeń czy wszystkie sterowniki są zainstalowane upewnij się, że podpinasz ten dysk do właściwego portu zgodnego z usb 3.0

Wszystkie sterowniki są zainstalowane niewidem jak podpinam do 2.0 to działa a jak podpinam do 3.0 to mi dysku nie czyta nie muszę mieć czasami sterowników do dysku

a inne urządzenia działają w tym porcie ? tylko sterowniki od kontrolera usb 3.0 potrzebne

Mam nowy komputer i wszystkie sterowniki są zainstalowane poprawnie ale jak podłączam dysk to niedziela niekiedy mi wyskakuje ze to urządzenie morze działać szybciej bo mam dysk podpięty do portu USB 2.0 a na USB 3.0 nie działa

Komputer (Mój komputer) -> prawy klawisz myszki -> Zarządzaj -> Menedżer dysków -> zobacz, czy widać ten dysk na liście.

Jest zarządzanie dyskami i jest bo jest podpięty pod port 2.0 spróbuje go podpiąć pod 3.0 i zobacz nie ma tam nigdzie menadżer dysków

Dodane 20.03.2013 (Śr) 19:02

Teraz go podpisem pod 3.0 i go niema

tommig1983 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.