USB Device-nie wykrywa

(system) #1

Witam zainstalowalem windows xp 64 bit i wszystkie sterowniki ladnie sie zainstalowaly ale przy probie podpiecia modemu sagem od internetu do portu usb to przy usb device pojawia sie wykrzynik zołty i nie idzie zainstlowac do tego sterownika. Gdzie owy sterownik mogę znalesc?

(niezDarek) #2

zainstaluj sterowniki do modemu i podepnij modem, system po prostu nie wykrywa urządzenia bo nie ma sterowników do niego, jak nie będzie działać to podepnij go do innego portu USB

(system) #3

Niestety po wpieciu w kazdy port usb wyskakuje wykrywanie nowego sprzetu i nic

(niezDarek) #4

ręcznie instalujesz sterowniki czy wybierasz aby wykrył na płycie, podaj model modemu, pobierz sterowniki do niego z internetu i zainstaluj.

(system) #5

Instaluje same sterowniki od plyty z neostrady po czym jak sie zainstalują karzą podpiac modem i wtedy wyskakuje USB DEVICE ze tego nie wykrywa.S@gem Fast 800

(niezDarek) #6

a inne urządzenia na usb działają ??

ewentualnie jak juz chcesz sterowniki do USB to pobierzesz je stąd:

http://www.cdrinfo.pl/download.php?file ... &baza=soft

powinny działać

(system) #7

Tak, pendrive,myszka,klawiatura.wszystko dobrze chodzi

-- Dodane 04.05.2009 (Pn) 18:34 --

I nic nie pomoglo :frowning:

-- Dodane 04.05.2009 (Pn) 18:38 --

Nie znajduje

(niezDarek) #8

zainstaluj te sterowniki:

http://www.sagem.com/support/site/drive ... -A_4_8.zip

(system) #9

No udało sie ale..

windowsjgx64paint.th.jpg

;/

modem juz mi sie udało zainstalować.

(Danielm86) #10

wejdz w menedzer urządzeń>widok>poaż ukryte urzadzenia>modemy>usuń

To samo karty sieciowe. usuń "Nieznane urzadzenie". To samo w kontrolery USB. Tak samo "Nieznane urządzenie". Restart. I wtedy wrzuć płytkę, zainstaluj stery do modemu i dpoiero po instalacji podepnij modem.

(system) #11

Nie ma w ogole opcji zeby dodac polaczenie ..

(Lucaluss) #12

Szukałem informacji na ten temat i trafiłem na to forum. Mam identyczny problem z Sagem i USB device. Jak problem został rozwiązany? Dzięki za pomoc.