USB Device- siemensd ... ;(( z gory dziekuje za pomoc;*

witam!!;

podłączyłam kabel usb Siemens do kompa, no i wyskakuje ‘‘kretor znajdowania nowego sprzętu’’

1- pytanie; czy system Windows moze pol. sie z witryną Windows Update, aby wyszkukac oprogramowanie? są 3 do wyboru odp.- no to daje ‘’ tak, teraz i z akazdym razem, gdy podłączam urządzenie’’ no i dalej klikam

ten kreator pomaga zainstalowac oprogramowanie do USB Device- jesli jest do sprzetu dołaczony dysk CD instaacyjny lub dyskietka, włóz go teraz’’

2- pytanie; co chcesz teraz zrobic?- zainstaluj oprogramowanie automatycznie[zalecane’

lub zainstaluj z listy lun okreslonej lokalizacji[zaawansowane]

no i wybieram powiedzmy 1 klikam dalej;

i kreator przeprowadza wyszukiwanie USB DEVICE

i potem wyskakuje - ze sprzet nie zosatl zainstalowany, poniewaz kreator nie moze odnaleźć wymaganego oprogramowania. [tak JEST JESLI DAJE 1]

A JESLI DAJE 2 TO;

wyszukaj najlepszy sterownik w tych lokalizacjach … no i ręcznie moge wybrać z komputera l… windows sam moze wyszukac jakies sterowniki[ale nie gwarantujemy, ze beda one poprawne dla danego sprzetu’’]

no i co moge zrobic?? aby ten kabel USB działała… bo nie mam plytki CD do kabla usb Siemens … to chyba nie mam jakis sterowników … ? !!

prosze o pomoc! !!

Podaj model tego Siemensa.

cxt 70

Spróbuj zainstalować program Cell Phone Manager. On wiem, że ma w sobie sterowiniki. Jednak choćby się udało połączyć z komputerem (wykryłby) to musisz kupić program aby by ł w pełni funkcjonalny. Ściągniesz go stąd: http://www.idg.pl/ftp/pc_6044/MobTime.C … 5.1.2.html