USB nie czyta kamery

Witam! Mam problem z USB-w ogóle nie czyta kamery (Sony DCR-HC22E) zainstalowałem Picture Package- i dołączone do niego sterowniki i nic- w każdym porcie to samo.Wyskakuje:

ml3038564ba8262e6a5ea11e787e4a206e63b096122079.jpg

Muszę odpalić jakoś to dziadostwo przez USB bo nie mam kabla FireWire a musze nagrać coś na zaliczenie ;/

B.Proszę o pomoc!

Spróbuj podłączyć pod inny port USB. Napisz jaką masz płyte główną??

Napisalem, że w każdym porcie dzieje się tak samo. Płyta głowna- Asus A7V8X-X

moze po prostu wystarczy podłączyć kamerę i uruchomić ponownie komputer :arrow: tak czasami bywa z płytami asusa (sam taką mam) mi tak się zdarzało z mp3

Spróbowałem opisanych przez Was sposobów i nadal nic;/ Jak ręcznie wskazuje na sterowniki to wyskakuje,że nie można tego dodać. Nie wiem czy coś z tymi sterami,ale powinny być dobre a tu nic się nie dzieje, zero reakcji :?

a próbowałeś w panelu sterowania bo u mnie to sie zainstalowala dopiero gdy dodałem ją jako aparat fotograficzny

Zainstaluj: usbdrven.exe .

Poczytaj : http://support.sony-europe.com/dime/tut … ec=DV#bUSB

Zainstalowałem… ciągle to samo. Próbowałem zainstalować poprzez Panel Ster. ale w ogole jej nie wykrywa jak podłączam. Nie wiem co jest… jutro pojade na uczelnie moze maja jakas inna… tylko boje sie ze znow bedzie to samo ;/

Po podłączeniu kamerki sprawdź w menadżerze sprzętu (Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menadżer urządzeń), czy wykrywa nowe (nieznane) urządzenie.

wogóle zobacz czy nie masz w menedzerze urzadzeń jakis pytajnioków lub wykrzykników

yy mam, dam screena…Nie wiem czy o to chodzi,ale chciałem zainstalować może nowe stery do plyty glownej…ale znalazlem tylko jakies platne:|

ml3059624138020c9c8282710ca3d481495614ee80237.jpg

tu masz darmowe.

Product - motherboards

seria - SocketA(462)

model - A7V8X-X

Potem przechodzisz do Others i ściągasz VIA 4 in 1 driver Package Service v4.49 pod Win XP.

A i jeszcze wchodzisz do AUDIO i ściągasz pierwszą pozycje, która się pojawi, czyli 5.12.01.3663 pod XP.

Zainstalowałem to co podałeś,ale nadal pod “Kontroler Uniwersalnej magistrali szeregowej (USB)” jest znak zapytania i wykrzyknik… Próbowałem znów podłączyć kamere,ale to samo- nie rozpoznaje urządzenia… wziąłem inny kabel,ale to samo i to we wszystkich portach ;/

A spróbuj jeszcze to doinstalować: Klik

Zainstalowałem-już nie ma żadnych znaków w menedżerze urządzeń,ale nadal kamery nie czyta… dodatkowo sprawdziłem na innym kompie i to samo- nie rozpoznano… Co jest z tym złomem ;/

A w menedżerze urządzeń w widok znajdź opcję pokaż ukryte urządzenia. Teraz jej poszukaj, jeżeli jest to ją odinstaluj. Po ponownym uruchomieniu kompa powinien ją zacząć instalować od nowa.

Nie ma jej nawet w ukrytych…Moze reinstall kompa cos pomoze? Chociaz juz sam nie wiem jak na innym kompie tez nie rozpoznaje

no to chyba masz cos nie tak z kamerką; może idż z nia na gwarancję niech zobacza czy jest z nia cos nie w porzadku przeciez nic na tym nie stracisz, a zawsze mozesz zyskać, a czy to USB czyta inne urządzenia; sprawdzałes napewno ?!?