USB nie czyta plików

Witam serdecznie

Od jakiegoś czasu borykałem się z problemem nieczytania plików z pendrivów i innych urządzeń podpinanych pod USB przez mój laptop. Zwaliłem wszystko na wirusa i obiecałem sobie zająć się tym problemem gdy będę miał więcej czasu. Wczoraj jednak kupiłem nowy laptop i po zainstalowaniu podstawowych programów podpiąłem mój aparat fotograficzny aby skopiować nowozrobione zdjęcia i spotkałem się z tym samym problemem. Odrzucam raczej możliwość kupna zawirusowanego komputera bądź ściągniecia zawirusowanego Firefoxa z oficjalnej strony Mozilli. W załączniku pokazuje jak to wygląda. Oprócz normalnego folderu DCIM i MISC pokazuje się kilka folderów wziętych chyba z kosmosu, których tak naprawdę nie ma na karcie pamięci. Wiecie czym może być to spowodowane ?

http://i54.tinypic.com/30sykk9.jpg

baniak92 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Sformatuj kartę pamięci.

Odpowiedź jest banalna: to nie są foldery a skróty do folderów. Musiałeś kiedyś przez przypadek przeciągnąć zawartość folderu Moje dokumenty na kartę pamięci np. z naciśniętym klawiszem [Ctrl]+[shift]…

:roll:

może on wrzucił na wewnętrzna pamięć a nie na kartę pamięci

daj zdjęcie właściwości jednego z tych skrótów i później je usuń

ps zobacz ile karta ma zajętego miejsca

jeśli mniej niż 5 mb to sformatuj