USB nie rozpoznaje urządzeń

Witam,

Mam problem z portami USB. Po podłączeniu urządzenia (aparat, drukarka) wyskakuje komunikat, że znaleziono nieznane urządzenie. Wykluczam możliwośc braku sterów od drukarki czy aparatu. Wcześniej komp rozpoznawał te urządzeia nawet bez zainstalowanych sterowników. System jest świeżo przeinstalowany, tak więc raczej nie jest to żaden wirus. Najprawdopodobniej chodzi o stery od płyty głównej. Próbując zainstalować sterownik otrzymuję komunikat, że powinienem zainstalować service packa. Sęk w tym że mam windę z bieżącymi uaktualnieniami.

Ktoś ma jakąś koncepcję coż to za ustrojstwo mnie gnębi?

Z góry wielkie dzięki.

http://twojeip.wp.pl/.?ticaid=1336e

Tam sprawdż czy jest SP2 :slight_smile:

Złączono Posta : 13.02.2007 (Wto) 12:59

Wchodząc również w Panel sterowania>system>ogólne i powinno byc napisane dodatek Sp2

OTy-kosmos.JNJN

A tak zapytam co za płyta główna,system i wersja USB.

Zobacz w menadżerze urządzeń czy jest pozycja kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej i czy działa poprawnie.

męczę się już z tym dłuższy czas. w sumie to już druga instalka systemu z tym samym problemem. wcześniej instalowałem stery z tych samych płyt i nie miałem takich problemów.

płyta główna M7VIT BRAVO wersja7.3

Złączono Posta : 13.02.2007 (Wto) 19:04

kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej jest. jak uruchamiam drukarkę pojawia mi się tam standardowa drukarka usb. niestety nie sposób zainstalować sterownika