Usb problem z portami w laptopie acer

Witam ,mam problem z portami usbw laptopie acer travelmate 230/280 .w menadzerze urządzeń wyświetla sie komunikat o nie zainstalowaniu portu magistrali szeregowej usb. po podłączeniu myszki przed uruchomieniem laptopa iwłączeniu go myszka działa.gdy wyjmę wtyczkę od myszki zlaptopa i włącze z powrotem to myszka już nie działa, i nie wykrywa napędów pendrive.co ewentualnie mogę zrobi z tym problemem / bo żadne sterowniki nie pomagają ?

radekpoligraf , nikt na forum nie cierpi na brak słuchu i krzyczeć nie musisz.

Wyłącz CapsLocka i popraw wypowiedź, pisząc ją normalnie.

W przeciwnym wypadku pogonię twój temat do smieci.

Masz zainstalowane sterowniki do chipsetu płyty głównej - Chipset?

Start -> Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń.

Sprawdź czy nie ma żółtych wykrzykników lub znaków zapytania, jeżeli są to w tym miejscu PPM / prawym przyciskiem myszki /- Aktualizuj sterownik…

/ masz płytkę ze sterownikami to najpierw włóż ją do napędu CD /.

No właśnie problem w tym że płytki ze sterami brak.

radekpoligraf , w tytule tematu również nie ma potrzeby używania wielkich liter.

Poza tym popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

wyświetla się takie info -\Device\ACPIEC: Sprzęt kontrolera osadzonego nie odpowiedział przed upłynięciem limitu czasu. Może to wskazywać na błąd w sprzęcie lub oprogramowaniu układowym kontrolera osadzonego. Możliwe również, że wadliwie zaprojektowany system BIOS uzyskuje dostęp do kontrolera osadzonego w sposób, który nie jest bezpieczny. Jeśli to możliwe, sterownik kontrolera osadzonego ponowi niepomyślną transakcję.

Dodane 10.12.2009 (Cz) 23:42

taka ciekawostka-zainstalowalem sp 2 i wszystko dziala

Dodane 11.12.2009 (Pt) 12:45

TO FORUM TO JAKAŚ LIPA .ZERO PODPOWIEDZI.SAM SOBIE ZROBIŁEM KOMPA. :stuck_out_tongue: