USB Problem

Witam. Czy ktoś miał może problem taki że w menadżerze urządzeń w głownym koncentratorze USB wyświetla się “nieznane urządzenie”, i ne można do niego zainstalować żadnych sterowników, i żaden port USB nie działa. Nie wykrywa żadnych podłączonych urządzeń. Dodam że robiłem już opisane wcześniej zabiegi polegające na odinstalowaniu wszystkich urządzń USB, ale po restarcie systemu wszystko jest jak wcześniej. Za podpowiedzi serdeczne dzięki.

Jaki posiadasz system operacyjny ? Jeżeli Win.XP, to Service Pack 2 zainstalowany ?

Jaką posiadasz płytę główną ? Sterowniki do chipsetu płyty głównej zainstalowane ?

Napisz, jaki to komputer - może laptop?

Wówczas często tak objawia się w menedżerze urządzeń sprzęt do którego nie zainstalowano sterowników, np.: Consumer IR Port, Bluetooth, TV Tuner, czasami karta sieciowa WiFi (spotkałem się z wewnętrznymi kartami WiFI USB).

Sterowniki zainstalowane.BIOS był na ustawieniach domyślnych i też nic. Była również wgrana najnowsza wersja BIOS`u i też nic. Ręce opadają.

To jest PC, płyta główna to Asus P5B Premium Vista Edition, przez ponad rok wszystko chodziło super aż przestało.

System Vista Home Premium, w wersji Box legalna

Dzięki za podpowiedzi, ale już chyba próbowałem wszystkiego, i chyba będzie to uszkodzenie płyty głównej.Chyba nie pozostaje mi nic innego jak oddać ją do serwisu na gwarancję. Dzięki za pomoc.