USB Samsung j700 nie odczytuje nić

Potrzebuje pomocy…Od jakiegoś czasu mam problem z wykrywalnością telefonu przez komputer.Mam samsunga j700.Wszystko przez jakis czas dzialalo ok,ale teraz komp nie widzi mojego telefonu…Oprogramowanie dołączone do telefonu jest zainstalowane,sterowniki USB tez.W telefonie w ustawieniach USB ustawialem i na PC samsung studio i na pamiec masowa.Mimo wszystko komputer dalej nie widzi mojego telefonu,a zaznaczam ,ze do niedawna wszystko bylo w pozadku.USB.Pomocy! …Nie wiem co robic… z góry dziękuje

Podłącz do innego usb

Wejdź w menadżer urządzeń/widok/pokaż ukryte urządzenia/usuń wszystkie nieznane urządzenia, związane z nazwą telefonu i zaznaczone na szaro z Kontrolery USB, Stacje dysków, urządzenia magazynujące

Kurcze podłanczam do innego USB też nie czyta

W ustawieniach USB w komorce na MODEM.

Spróbój podłączyć pod inne USB.

Zaistaluj ponownie sterowniki.

Zainstaluj Ponowcie Samsung PC Studio

ale teraz Spróbuje pomysłu master_zonk6 :wink: zaraz odpisze . .

Dodane 31.05.2009 (N) 18:53

kurcze master_zonk6 słuchaj ale jak masz menadżer urządzeń/widok/pokaż ukryte urządzenia/usuń wszystkie nieznane urządzenia to ja mam wszystko ale nie mam "usuń wszystkie nieznane "tego nie mam ; (

Samemu usuwasz urządzenia typu nieznane, samsung coś tam, urządzenie magazynujące, dysk wymienny z tych grup co podałem. Urządzenia te są zazwyczaj wyświetlone “niewyraźne” czyli ukryte. Dajesz prawym i odinstaluj.

witam Cie ponownie i słuchaj wszedłem w ten manager urządzeń / Woluminy magazynu i mam takie 4 i każdy ma nazwę " Wolumin Uniwersalny wszystkie 4 mają taką nazwę i odinstalowałem i teraz nie mam ani jednego ; ]

a odinstalowywałem to i one były pod nazwą “Wolumin Uniwersalny” . wiec teraz co mam zrobć ;(

?

Usuń jeszcze z Kontrolery Uniwersalnej Magistrali Szeregowej urządzenie typu Samsung, urządzenie magazynujące, nieznane urządzenie. Nie usuwaj tylko sterowników od USB! Odinstaluj ten program do komy i stery do kabla. Restart. Nie podłączaj telefonu! Zainstaluj stery do kabla i program do komy, podłącz telefon. Koma powinna zostać wykryta.

master_zonk6 słuchaj . ale ja nie mam żadnego urządzenia typu samsung ;( mam tylko " Kontrolery Uniwersalnej Magistrali Szeregowej "

nazwa : Główny koncentrator USB Takich mam 5 o takiej samej nazwie :slight_smile: . a pod tym 5 mam nazwa : Intel® 82801G (ICH7 Family ) Universal host Controler 27c8 I takich mam 5 . a całkiem na dole mam " Masowe Urządzenia magazynujące USB "

Jak sam widzisz to nie mam np : Urządzenia Samsung :frowning:

Co o tym myślisz

nie pamietam nazwy, ale sa programy co wywalaja sterowniki wszystkich urzadzen USB, mi to raz pomoglo :!: