USB - telefon Nokia2220slide i komputer nie działa

Witam. Wczoraj kupiłam sobie kabel USB do telefonu Nokia 2220 slide do kabla dołączona była płytka z oprogramowaniem. Zainstalowałam program z płytki (albo próbowałam zainstalować bo żadna ikona nowego programu się nie pojawiła) i podłączyłam telefon przy pomocy tego kabla do komputera niestety jest tylko dźwięk że jakiś sprzęt jest podłączony “pikniecie” ale żaden dymek się nie pokazuje i nie ma połączenia USB miedzy telefonem i komputerem. Nie wiem jak to naprawić próbowałam już odinstalować oprogramowanie i zainstalować od nowa ale nic to nie dało. Bardzo proszę o jakieś rady. ![-o<

Witam.

Na stronie Nokii nie ma informacji o możliwości połączenia z komputerem.

http://www.nokia.pl/pomoc/produkty-pomo … ifications

Jedynie można podłączyć słuchawki ze standardowym złączem 3,5 mm.

Telefon ma przeglądarkę ale transmisja GPRS jest bardzo wolna by oglądać filmy na Youtube ale można wysyłać e-maile i przeglądać internetowe strony mobilne.

Kilka opinii o telefonie:

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1721

Dzięki :slight_smile: . Aham no to się dowiedziałam :confused: Szkoda tylko że sprzedawca w sklepie nie raczył mnie poinformować że nie można połączyć tego modelu telefonu z komputerem. Dodam że był to sklep z telefonami i akcesoriami do nich no lol :o Sama nie sprawdziłam no cóż bywa… Jedyna rada przed zakupem wspomóc się google bo jak człowiek idzie “zielony” to wszystko mu wcisną. :?