USB UKNOWN - sterownik instaluję się przy włączeniu PC

Mam taki problem na Windows 7 32 bit

Podłączyłem myszkę która nie działała i wyskoczył komunikat o nie zidentyfikowanym urządzeniu, więc dałem sobie z nią spokój i ją odłączyłem.

Ale teraz po każdym włączeniu PC wyświetla że nie odnaleziono sterownika do nieznanego urządzenia. Te niby urządzenie usuwałem, wyłączałem,tak i tak po każdym włączeniu PC jest ten komunikat. PC wykrywa urządzenie które nie jest podłaczone i je instaluje jako uknown device

Wiecie jak to wyłączyć, żeby ten komunikat usunąć

tomek1106 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Zaznaczyć w Menadżerze urzadzeń tę pozycję z Nieznanym urządzeniem i z menu górnego wybrać Odinstaluj , potwierdzić, zrestartować komputer i po restarcie sprawdzić, czy w Menadżerze urządzeń nie ma już “zółtych” pozycji.

Robiłem tak i nic z tego. To jest nieznane urządzenie któremu chwilowo instalował się sterownik device uknown. Po restarcie PC znów wykrywa to urządzenie, jak nawet nie jest podłaczone nic po USB! !!

Nie wiem co zrobić nie mam przywracania systemu z tego dnia tylko wczesniejsze przed tym zdarzeniem, a formatu nie chce mi się robić !!

Co poradzicie! !!

Jeśli Windows7 nie potrafi znaleźć w sieci sterownika dla tego urządzenia (update sprzętu powinieneś mieć ustawione na Auto), to spróbuj włożyć do napędu płytę CD (instalacyjną oprogramowania) od płyty głównej i z Menadżera urządzeń wybierz dla tej pozycji Aktualizuj i pozwól przeszukać komputer. Nie wykluczone, że znajdzie sterownik w taki sposób. Popsuć się nic nie popsuje. Chyba jeszcze przedwcześnie myślisz o reinstalacji.

Dodane 23.10.2010 (So) 15:37

Oczywiście, ostatecznie możesz przywrócić system “do tyłu” i użyć Punktu przywracania systemu z momentu (data i godzina) przed podłączeniem tej feralnej myszy.

Sprawa juz naprawiona otuż to nie byla wina myszki jak sadzilem tylko drukarki kabel w niej byl wlozony nie dokonca i dlatego siodemka wariowala! !!

Ale dzieki za pomoc

Sorry

ZAMYKAM TEMAT :smiley: