USB w monitorze

Mój monitor to Fujitsu B22W-6 LED i mam w monitorze porty usb i one nie działają. Monitor nowy
a w komputerze usb działa. To czemu w monitorze nie? Mam do tego monitora jakiś sterownik ale nie wspiera win 10. Co mam zrobić aby porty usb w monitorze działały? Wygodniej mi jest jak są kable do monitora podłączone. Z komputera idzie HDMI do jakieś wtyczki DVI do monitora.

Może normalnie przeczytaj instrukcję ? Czy liczysz na to ,że ktoś to zrobi za ciebie ?

Niewiem czy to ważne że jestem graczem komputerowym ale moja karta graficzna jak gram się grzeje.
I teraz coś chyba ważnego: mój monitor ma głośniki i one działają bo mam podłączony monitor do komputera!

Monitor dostałem bez instrukcji i chodzi mi o to czy potrzeba do tego sterowników czy coś innego

Czy kabel USB do tej dziury w monitorze podepnie się sam? A z drugiej strony do gniazda USB płyty głównej?

Ty, gejmer a na google też masz bana ?
https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/fujitsu/b22w-6-led/instrukcja

Dzięki za pomoc! Jesteś najlepszy! poszukam kabla do tego i to podłącze.

O co chodzi? Ja google nawet nie mam! bo nie potrzebuje.

To podłącz jeszcze kabel dodatkowy by Ci obsługiwał te porty, bo na razie masz samą wizję podpiętą.

Po HDMI/DVI nie ruszy jak ci już napisali.

Nie masz takiego kabla w komplecie / w domu to porty nie będą działać jako “hub”:

Na allegro za ≈7 zł i ≈8 zł najtańsza wysyłka (12.89 / ≈13 zł)

Patrząc że napisał że ma nowy i na to co daje producent w zestawie, nie ma takowej potrzeby :slight_smile:

Dziękuje wszystkim za pomoc. Już wiem co i jak z tymi portami usb.

Nowy to był wiele lat temu czyli w 2011 roku jak był w sprzedaży. Pewnie kupiony na allegro od sprzedawcy złomu elektronicznego z opisem nowy ale bez wyposażenia.

1 polubienie