USB Ważne

Chcę sobie kupić player MP3 i wiem że można wtedy zgrywać na niego muzyke z kompa przez USB. Ale chyba nie mam podłączonego USB, bo mam w kompie wyjścia USB ale chyba nie są podłączone bo nie są do nich podłączone żadne kabelki nic. CO trzeba mieć i co trzeba zrobić aby podłączyć wyjście USB żeby móc zgrywać muze z kompa na player MP3???

Popodłączane to masz w środku. I jak masz je w komputerze to zapewne działają.

Mam składaka i wszystko kupiłem oddzielnie a USB mam z boku i jak ściągam obudowe kompa to widze ze nie ma do wyjścia USB podłączonych żadnych kabelków. Więc jakie trzeba podłączyć i jak?

Są to dodatkowe gniazda , które należy podłączyć do pinów na płycie głównej , dokładny opis gdzie podłączyć znajduje sie w książce dołanczanej zazwyczaj do kompletu z płytą główną, a oprócz tego z tyłu kompa znajdują sie gniazda USB które są wmontowane w płyte główną i one już nie wymagają żadnych podłączeń i z tych gniazd możesz kożystać do czasu podłączenia tych z boku obódowy.

A jak one wyglądają i w którym miejscu z tyłu dokładnie są (na dole czy u góry) ???

Zazwyczaj znajdują sie w górnej częsci pod(częściej pod) lub nad gniazdami do których podłancza sie klawiture i mysz z koncówką PS2 ( PS2 gniazdo okrągłe, USB podłożne wydłożone)

Zauważyłem dwa takie wyjścia(podłużne) jedno dłuższe koloru różowego a drugie krótsze koloru serbnego, które to USb i do którego powinnem podłączyć player MP3???

http://img253.echo.cx/my.php?image=usb6ha.png

Spox znalazłem tylko ze ja mam takich wejść aż cztery dwa a po nimi tez dwa ale sprobuje do którego będzie pasować i będzie(mama nadzieje) ok. Dzięki za pomoc:)