Usługa audio

pojawia się komunikat: usługa audio nie jest uruchomiona. Uruchamiam usługe dźwięk domyślnie dla windows i nic dalej nie ma dźwieku

Napisz jaki masz sprzęt i Windows??

Start->Uruchom->msconfig->zakładka usługi i tam popatrz.

Sprawdź w menadżerze zadań czy wykrywa kartę dźwiękową(czy np. nie ma przy niej znaku zapytania czy wykrzyknika), ew. użyj do tego Everesta.

Jaka płyta główna i karta dźwiękowa ? Jak nie wiesz to sprawdź programem Everest lub Aida32

Ja mam często taki problem na mojej Viście, jedyne co pomaga to restart usługi “Konstruktor punktów końcowych audio systemu Windows”

Żeby to zrobić, musisz kliknąć na Menu Start\Uruchom, wpisz: services.msc

Znajdź “Konstruktor punktów końcowych audio systemu Windows”, prawym klik Uruchom Ponownie lub znajdź “Windows Audio” i też uruchom ponownie.

nic nie działa ! start msconfig usługi WINDOWS AUDIO ZATRZYMANO jak to zrobic zeby znowu działalo ? ASD INSTANT HDTV PCI ( ! ) nie wiem jak to zrobic bo sie na tym nie znam

mikul152 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif