Usługa audio

(Anna433) #1

pojawia się komunikat: usługa audio nie jest uruchomiona. Uruchamiam usługe dźwięk domyślnie dla windows i nic dalej nie ma dźwieku

(adam749) #2

Napisz jaki masz sprzęt i Windows??

(Lukaszk 89) #3

Start->Uruchom->msconfig->zakładka usługi i tam popatrz.

Sprawdź w menadżerze zadań czy wykrywa kartę dźwiękową(czy np. nie ma przy niej znaku zapytania czy wykrzyknika), ew. użyj do tego Everesta.

(Kamil2993) #4

Jaka płyta główna i karta dźwiękowa ? Jak nie wiesz to sprawdź programem Everest lub Aida32

(darekols) #5

Ja mam często taki problem na mojej Viście, jedyne co pomaga to restart usługi "Konstruktor punktów końcowych audio systemu Windows"

Żeby to zrobić, musisz kliknąć na Menu Start\Uruchom, wpisz: services.msc

Znajdź "Konstruktor punktów końcowych audio systemu Windows", prawym klik Uruchom Ponownie lub znajdź "Windows Audio" i też uruchom ponownie.

(Anna433) #6

nic nie działa ! start msconfig usługi WINDOWS AUDIO ZATRZYMANO jak to zrobic zeby znowu działalo ? ASD INSTANT HDTV PCI ( ! ) nie wiem jak to zrobic bo sie na tym nie znam

(Agatonster) #7

mikul152 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif