Usługa auto-config WLAN została zatrzymana - Windows 7

Witam,

Czytałem wiele tematów w necie i tak naprawdę nie wiele dowiedziałem się. Za każdym razem, gdy jest załadowany system W7, to mam żółty znak z wykrzyknikiem na ikonie sieci bezprzewodowej, ale internet działa, tylko mam tak w zdarzeniach. Nie wiem dlaczego tak dzieje się a próbowałem TP-Linka (sterownik) odinstalować i ponownie zainstalować. Nie dało rezultatu. W usługach mam na automatyczny. Łączę się z netem przez adapter taki biały z dwoma antenami, gdzie od strony wyjścia na kabel USB jest zielona dioda.

Wcześniej tego nie było przed aktualizacją jak i po aktualizacji W7. Identyfikator zdarzenia wynosi 4001. Czytałem, że sterownik realtek, może być nieaktualny, ale też sprawdzałem i nic.

Jak temu zaradzić?

P.S. Nie mam po uruchomieniu systemu komunikatów, alertów z błędami. Tylko mam w zdarzeniach odnotowane jako ostrzeżenie.

Centrum sieci i udostępniania - zarządzaj sieciami bezprzewodowymi. Ustaw kolejność sieci.

Naciśnij klawisz z flagą i R >>> w oknie Uruchamianie wpisz control netconnections >>> prawy przycisk myszy na połączenie którego używasz i Właściwości, podświetl TCP/IP wersja 4 >>> Właściwości >>> ustaw statycznie adres IP a nie automatycznie.