Usługa bufora wydruku

Nie mogę zainstalować sterowników do drukarki canon pixma mp 630 prawdopodobnie przez przypadek odinstalowałam coś i teraz mam problem-mam oryginalną płytę do zainstalowania urządzenia ale podczas instalacji pojawia się komunikat:nie można kontynuować przetwarzania ponieważ usługa bufora wydruku została zatrzymana.(MAM windows XP)

Wykonałam wszystkie czynności związane z uruchomieniem bufora jest on nastawiony na automatyczny i nic po prostu podczas instalacji się sam wyłącza

wykonywałam również ta czynność i nic:

Na początku wejdź w Panel Sterowanie >> System >> Sprzęt >> Menadżer urzadzen jeżeli w Portach Com bedą jakieś porty z żółtym wykrzyknikiem odinstaluj je zostaw tylko com 1 i com 2

Uruchom ponownie komputer

Następnie

W mneu start, pozycja uruchom, wpisz: services.msc

Znajdź buforowanie wydruku

Kliknij Właściwości

Tryb uruchamiania ustaw na auto

Jeśli to nie pomoże to przejdź na zakładke Zależności

W okienku ta usługa jest zależna od…

zapamiętaj pierwsza nazwe i wyszukaj tą nazwe w “Usługach lokalnych”

(okienko które Ci się wyświetliło po wykonaniu pierwszej czynności W mneu start, pozycja uruchom, wpisz: services.msc)

Gdy ją znajdziesz wejdź w jej właściwości

Tryb uruchamiania ustaw na auto

Nie wiem już co robić może muszę coś jeszcze zainstalować?

Witam

Dziękuję za odpowiedz,mogę prosić o szczegóły jak to zrobić(przywracanie systemu)

Pozdrawiam

Start --> Wszystkie programy --> Akcesoria --> Narzędzia systemowe --> Przywracanie systemu.

Dalej masz wszystko napisane, przywracanie trochę potrwa.

Hej

dokładnie korzystając z tej strony http://support.microsoft.com/kb/306084/pl gdzie jest wszystko super opisane u mnie dokładnie po wykonaniu tych czynności Start --> Wszystkie programy --> Akcesoria --> Narzędzia systemowe --> Przywracanie systemu.

nie pojawia się okienko gdzie modę zaznaczyć restore my computer a póżniej data do której chcę się cofnąć tylko okienko z inf.“system restore can track and reverse harmful changes to your computer”

pod tym jest okienko odznaczone ptaszkiem :turn off system restore on all drivers nie wiem co robić czy wyłączyć to okienko a następnie ok?

nie chcę jeszcze bardziej tu nabroić

dziękuję za pomoc

Witam serdecznie

Rzeczywiście teraz się wszystko udało przywracanie systemu przebiegło bez problemów,ale niestety to niczego nie zmieniło nadal przy próbie zainstalowania sterowników do drukarki(z oryginalnej płyty)pojawia się ten sam komunikat:“nie można kontynuować przetwarzania ponieważ usługa bufora wydruku została zatrzymana” :frowning:

Witam

Tak jest cały czas nastawiony na automatyczny,ale podczas próby instalacji płyty za każdym razem się wyłącza :frowning: myślę,że nie pozostaje mi nic innego jak przeinstalować system

Bardzo dziękuję za pomoc :slight_smile: