"Usługa buforowania wydruku"

Ten komunikat wyskakuje jak próbuje zainstalowac drukarke, wie ktos co z tym zrobic ?

Pozdro

Start -> Panel Sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Usługi -> Bufor wydruku -> zmień typ uruchamiania na Automatyczny -> kliknij przycisk Uruchom poniżej pola Stan usługi :slight_smile:

działa, dzięki

Witam, równiez mam problem;/ Mam drukarke (urządzenie wielofunkcyjne) lexmark x1170 i nie moge zainstalować sterowników bo wyskakuje ze usługa buforowanie wydruku jest wyłączona, a żeby ją włączyć musze włączyć najpierw LexBce Server. Gdy chce włączyć ta usługe pokazuje Błąd2: Nie można odnalezc określonego pliku. Co zrobić??;/ prosze pomózcie! !!

Spróbuj przeinstalować sterowniki do

i nic:/ odinstalowałem i teraz nie moge ponownie zainstalować sterowników bo wyskakuje komunikat ze usługa buforowania jest wyłączona i czy chce ją uruchomić teraz. Naciskam ze chce i okno instalacji sie zamyka i koniec:/;/;/ A właczyć jej nie moge bo lex.bce jest wyłączona, a jej nie moge właczyć bo wyskakuje ze nie odnaleziono składnika;/

Odłącz urządzenie od kompa,za pomocą deinstalatora odinstaluj dokładnie urządzenie i inne drukarki z systemu,folder drukarek ma być pusty,restart kompa i sprawdź usługi czy włączone i poczytaj linki.

Poczytaj:

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=41122

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=38868

dziękuje bardzo:] udało sie