Usługa Games for Windows LIVE - jak grać w multiplayer?

Witam, mam taki problem, że nie udaje mi się dołączyć do owej usługi. Mam zakupione oryginalne gry, które by grać po necie wymagają logowania się do usługi LIVE (GTA4 oraz Dawn of War2). Nie wiem co jest, ale po udanym stworzeniu konta (gra sama przeniosła mnie do potrzebnej strony) za każdym razem wyskakuje mi błąd tak jakby wskazujący na to, że owa usługa jest niedostępna na Polskę. Ale przecież co chwila się słyszy, że ten lub ów grał sobie np. w Gears of War po necie, a ta gra także wymaga takiej usługi. Czy ktoś wie może na czym polega problem i czy istnieje jakieś rozwiązanie? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Bardzo proszę o pomoc!

Mam zagranicznego maila (specjalnie stworzyłam nowe konto na hotmail, z danymi wskazującymi na Londyn, łącznie z kodem pocztowym). Później stworzyłam gamer taga na GFWL, ale niestety nie da się ustawić kraju, Polska jest ustawiona domyślnie, jakby IP wskazywało, że jest to Polska i nie da się tego zmienić

http://img222.imageshack.us/img222/8416/problem.jpg

Czy może jednak ktoś wie, jak to zmienić?

musisz zarejestrować się na np anglię

Games for Windows Live nie obsługuje kont z polskim emailem. Musisz założyć zagraniczne konto email (najłatwiej Niemcy,Anglia lub USA) później załóż konto na GFWL wykożystując zagraniczne konto email.