Usługa połączenia sieciowe wyłącza się

Witam. Postawiłem czysty windows xp sp3, przy instalacji(konfiguracja sieci) niepotrzebnie odinstalowalem komponenty sieciowe, myślałem że to nie potrzebne jak używam modemu telefonicznego Huawei. Po uruchomieniu systemu zainstalowałem potrzebne sterowniki oraz przeszedłem do instalacji modemu. Wszedłem w połączenia sieciowe w celu utworzenia nowego połączenia. Niby utworzyłem ale wogole ne było widoczne w “połączenia sieciowe”. Wszedłem do :services.msc" i zobaczyłem ze usługa Polączenia sieciowe jest wyłączona. Dopiero po uruchomieniu jej moje nowe polaczenie stało sie widoczne i moglem sie juz połączyć. I tak musze robic za kazdym uruchomieniem widowsa mimo ze usługa Polaczenia sieciowego jest ustawiona na tryb automatyczny to i tak sie nie uruchamia automatycznie. Problem jest tez z Internet explorer, poniewaz nie uruchamia sie, co ciekawe w pasku adresu np. Moj komputer jak wpisze “google.pl” to otwiera sie strona przez IE. Instalacja IE8 tez nie działa wyskakuje błąd.

Chciałbym sie dowiedziec jak zainstalowac komponenty sieciowe ktore pominalem w czasie instalacji windowsa? albo w jaki inny sposob naprawić moje błedy.

Pozdrawiam.

Właściwości na połączenie sieciowe i tam opcja Zainstaluj

Dodaj / usuń programy - dodaj usuń składniki systemu Windows

Byłem tam właśnie i mam takie coś

http://imageshack.us/a/img853/8707/28118025.jpg

a po wybraniu skladnikow i uruchomieniu kopiowania z plyty dostaje taki komunikat

http://imageshack.us/a/img266/9169/23233921.jpg

januszek1990 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.