Usługi windows - optymalne ustawienie

Namieszałem z usługami i teraz nie wiem jak powrócić do stanu przed moimi zabiegami.

Jeśli by ktoś był tak miły i przesłał swoje ustawienia usług z Windows XP Prof. najlepiej jako zrzuty ekranu.

wejdz w pomoc i obsługa techniczna i wybierz przywracanie systemu i przywroc do momentu gdzie nie robiles z usługami

Pzdr

Przywracanie systemu mam wyłączone.

I dlatego proszę przesłanie mi ustawień usług.

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=4512

Dzięki wielkie właśnie i o to mi chodziło, a mógłbyś mi przesłać screen ze swoimi ustawieniami.

W podanym przez ciebie artykule nie 100% usług podanych.

Tu masz wszystko.

c20cf12f3860f17dm.jpg

dc1c69b0cb87eb8cm.jpg

Usługa Bufor wydruku raczej powinna być w trybie automatycznym

A moglibyście sprawdzić teraz czy wszystko mam poprawnie ustawione.

Generalnie chodzi mi o usługi programów których nie ma wyżej

8777ee112b1e5827m.jpg

22064116353d18c0m.jpg

9cc2c69336859bcem.jpg

p19koz ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Mi pomoc wyżej zamieszczonych postów pomogła. Jeszcze raz dzięki wielkie :slight_smile:

Zwłaszcza pomocny okazał się Rożek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ale może się to komuś w przyszłości przyda. Ustawienia wyżej podane są optymalne dla

najpowszechniej spotykanego sprzętu i oprogramowania.

Po pierwsze - jeśli ktoś (tak jak ja) posiada sieć bezprzewodową to aby ona działała poprawnie

(a raczej żeby w ogóle działała) muszą być ustawione na automatyczny następujące usługi:

  • Klient DHCP

  • Klient DNS

  • Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej

Po drugie - jeśli chcemy móc korzystać z WindowsUpdate to następujące usługi muszą

być w pozycji - Automatyczny:

  • Aktualizacje automatyczne

  • Centrum zabezpieczeń

Po trzecie - jeśli korzystamy z Bootvis Microsoft’u to na automatyczny musi być ustawiony:

  • Harmonogram zadań

To tyle. Po wprowadzeniu tych kilku drobnych poprawek system u mnie działa świetnie.