Usprawnienie funkcjonowania systemu

Jestem przekonany na 99% ze mam “niechciane” programy. Pragne usprawnic funkcjonowanie systemu. Dlatego prosze o wskazowi w jaki sposob pozbyc sie wszystkich programow z wyjatkiem tych najbardziej niezbednych 8)

W logu żadnego syfu nie widać. Ciachnij tylko:

To Ty musisz zdecydować, które programy są Ci potrzebne, a które nie i zrobić porządek. Komuś np. FlashGet nie jest potrzebny, a Tobie jest.

Możesz poczytać "ZBĘDNIKI " w autostarcie oraz Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

Taak moozliwe ze zle sie wysłowiłem :slight_smile: Chodzilo mi o programy, ktore nie sa szkodliwe i ktorych sam nie instalowalem wyciac bez uszczerbku na stabilności systemu :stuck_out_tongue:

Trzeba było od razu tak pisać.

Żadnych programów szpiegowskich nie widać, których sam byś nie instalował. Jedynie możesz usunąć jeśli chcesz:

  • Megaupload Toolbar jeśli nie zamierzasz już korzystać z pobierania na megauploadzie

  • FlashGet - posiada w sobie programy typu adware bądź spyware ale są one niegroźne

Ponadto możesz usunąć aplikację dostępową neostrady. Nie zawiera ona syfu ale moim zdaniem jest mało przydatna. Jeśli jesteś zainteresowany - poczytaj ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864