USR 9108 Annex A i problem z połączeniem

Posiadam router Wi-Fi z modemem ADSL USR 9108 i łącze sie za pomoca niego z internetem Internet mam w Netii na lini TP predkosc 1024mb/s

Problem jest nastepujacy: co jakies 20-30 min router traci polaczenie z internete a komputery traca polaczenie z routerem po czym polaczenie jest nawiazywane ponownie i znowu moge siedziec 20-30 min. Nie sprawialo by mi to wiekszego problemu lecz przeszkadza to bardzo podczas sciagania, grania, ogladania filmow itp.

Mialem pozyczony modem od znajomego na jedno stanowisko i nie bylo tego problemu.

W sieci znajduja sie 3 komputery: 2 polaczone przez wi-fi i jeden pzez kabel. sila sygnalu wi-fi dobra. Brak trcnych pakietow i erorow.

sprawdź zasilacz czy napięcie jest w normie, albo go po prostu zamień na inny i wtedy zobacz efekty!?

Zapomniałem dodac i router jest swiezo odebrany z sewisu. Myslalem ze mi sie zepsol wiec go oddalem i dali mi nowiutki i dalej jest ten problem.

/ Sprawdziłem zasilacz i nie ma z nim zadnych problemow. Napiecie w normie. Nie grzeje sie nawet za bardzo.

Czy wie ktos moze czy na tym routerze jest jakis mechanizm czasoweg restartu? Jesli tak to jak wylaczyc? Czy mial ktos podobny problem?

Po może mi ktoś? ![-o<