Ustawianie jakośći próbkowania

mam problem z dzwiekiem w komputerze,dałem opis i ze mam direcyx9 i dostałem taka odpowiedz-ustaw sobie

przyspieszenie sprzętowe oraz jakość próbkowania na najniższy poziom- i o co tutaj chodzi?

ustawienia zaawansowane karty graficznej. tam jest przyspieszenie sprzętowe.

chodzi ci pewnie o directx w ktory weszłem i to zrobiłem ale mi chodzi o jakos próbkowania bo nic i nic

powiedz jeszcze w jakim programie wychodzi ci ten błąd.

jaki błąd?muzyki nie moge słuchac,bo jak mam włączonego winampa i chce włączyc jakiekolwiek program,lub internet od razu mi muzyke przerywa i muli

To co Ty masz za kompa ? To że Ci przerywa to wina tego że coś Ci obciąża mocno system. Powyłączaj programy pracujące w tle jak masz słabego kompa.

sorry. moje zdolności jasnowidzenie jeszcze nie są na takim poziomie. Mój błąd. Uznałem, że skoro “masz problem z dzwiekiem w komputerze”, to wyskakuje ci jakiś error. Głupi jestem, co nie?

nie głupi,wczesniej napisalem temat problem z dzwiekiem,dostale odpowiedz co ma zrobic zktorej nic ja nie kapuje,a z dzwiekiem mam problem taki ze jak slucham muzyki i chce cokolwiek wlaczy to od razu mi sie zawiesza muzyka,muli i przerywa i dostalem odpowiedz-ustaw sobie

przyspieszenie sprzętowe oraz jakość próbkowania na najniższy poziom- z ktorej tyle kapuje co nic i ja tutaj jestem tepa dzida

hmm. sprawdź czy ten sam problem występuje przy niższym bitrate w pliku muzycznym. (puść coś 256kbps, coś 64). Wyłącz wszelkiego rodzaju wizualizacje dźwięku. sprawdź czy problem pojawia się przy użyciu innego programu (wmp, winamp ze skinem classic, quicktime). Do tego odpal monitor systemu i sprawdź, który program najmniej obciąża CPU.

wszystko tak samo,od czasu do czasu przysyrcza jakby,na pewno nie wina glosnikow

przyspieszenie sprzętowe powinno być na najwyższym poziomie - wtedy sprzęt idzie pełną parą. Ale to nie istotne. Skoro niezależnie od bitrate i programów, to znaczy, że problem jest gdzie indziej.

Może masz gdzieś przebicie i ładunek leci na głośniki?

(‘przysyrcza’ przy wysokim natężeniu dźwięku czy tak ogólnie?)

przebicia na glosniki chyba nie mam,bo slucham przez sluchawki,ale tam i tam przysyrcza wlasnie jak napisales przy natezeniu,na muzyce tylko jak jakis inny program wlaczam a przy filmie przy natężeniu

no to może to być wina ustawień equalizera. jeżeli nie używasz, to w menadżerze głośności ustaw wyjście główne i wave na trochę mniejsze wartości. Coś za mocno wzmacnia dźwięk.

//a jeżeli chodzi o przebicie, to nie w głośnikach tylko w budzie. Ja jak dam głośność na max i puszczę dźwięk przez wzmacniacz, to słyszę pracę dysk twardego. to nie jest przebicie, po prostu słaba jakość wykonania lub źle dobrane komponenty kompa.