Ustawianie szybkość w programie BitComet 1.37 wysyłania danych

Witam, mam pytanie jak ustawić ręcznie w programie BitComet wersja 1.37 x64 szybkość wysyłania danych ???

 

 

Wszystko się zgadza :stuck_out_tongue:

Bo do 10 Mb/s to się równa własnie mniej więcej 1280-1300 KB/s.

 

Dostawca określa prędkość internetu w mega BITACH na sekundę, torrent pokazuje Ci prędkość w kilo BAJTACH.

OK już rozumiem w czym tkwi cały problem.

A nie dałoby się właśnie przyspieszyć aby można było szybciej pobierać ode mnie.

Bo pobiera np. 100 peerów i pobierają po 30 max 50 kb/s a teraz przyszła mi taka myśl.

Czy nie można ustawić w programie aby pobierało tylko powiedzmy 5 max zamiast tych 100 peerów wówczas ich szybkość pobierania by się zwiększyła i to z dużą poprawą.

Lecz gdy tak zrobię w programie np. zablokuję adresy dane IP na godzinę to niby się transfer wysyłki zwiększa lecz zaraz nowe adresy dochodzą i tak w kółko.

Wówczas niema to przecież sensu aby tak robić , jest może jakiś inne rozwiązanie tego problemu czy bez szans ???

Pewnie można. W utorrencie to się nazywa ‘ilość slotów wysyłana na torrent’ w bitcomet szukaj czegoś podobnego.

Dzięki za info lecz nic takiego przeglądając wszystko w programie łącznie z opcjami nie znalazłem niestety.

Chyba ten akurat program nic takiego nie umożliwia niestety a szkoda.