Ustawianie szybkości pobierania

Witam mam taki pytanie do WAS czy jest może opcja w programie BitComet 1.36 x64 aby przy seedowaniu ustawić ilość pobierających peerów ode mnie hmmm…???

Po prostu chodzi mi oto że mam szybkie w miarę łącze i chciałbym aby wstawkę pobierało na przykład max 3 do 5 peerów i wówczas pobierali by z szybkością powiedzmy 1MB/s niż powiedzmy max 100MB/s i wówczas trwa to o wiele dłużej.A tak pobierają szybciej i wówczas także mogą już udostępnić całość i nie trwa to jak już wspominałem tak długo.Nie każdy (bez obrazy proszę) ma szybkie łącze , prawda ?? ?

Będę wdzięczny za pomoc czy można wyżej wymieniony problem rozwiązać lub jeśli nie za pomocą wyżej wymienionego programu to jakiego można to zrobić i jak.

Będę wdzięczny za konkretną odpowiedź.

Wydaje mi się że możesz ograniczyć jedynie prędkość wysyłania, ale mam jedno pytanie, po jakiego grzyba chcesz aby inni pobierali od ciebie dłużej? Coś masz za udostępnianie? BitComet jest programem typu P2P, czyli np, plik zajmuje powiedzmy 1GB i pobierze 100MB to odrazu może zacząć udostępniać, nie działa to na tej zasadzie że jak cały plik pobierze to udostępnia ( owszem też tak można ).