Ustawianie www na stronę główną przeglądarki

czesc, nie mogę nigdzie czegoś takiego znaleźć, jak ustawienie na przykład poprzez kliknięcie w link mojej strony www na główną stronę przeglądarki, jest coś takiego? jeśli nie link, to co?

co chcesz osiągnąć? Pasek zakładek Ci nie wystarcza?

a można dodać 1 klikiem do paska zakładek stronę? też by było dobre :slight_smile:

Jednym (w zasadzie dwoma) klikiem to możesz przypiąć w firefoxie zakładkę. Wtedy masz ją na początku paska zakładek.

Domyślam się o co chodzi autorowi i wydaje mi się że chce on na swojej stronie umieścić przycisk/link (zwał jak zwał) po kliknięciu którego odwiedzającemu stawi się jego strona jako startowa.

Jeśli tak to odpowiadam na to pytanie. Z tego co się orientuję nie ma takiej możliwości ponieważ jest to funkcjonalność (ustawienie) przeglądarki a do ustawień przeglądarki nie ma dostępu z poziomu html/css/js.

dokładnie o to mi chodziło… a czy jest taka możliwość, żeby tym samym sposobem dodać stronę do zakładek?

Kiedyś w onclick wystarczyło dać

"this.style.behavior='url(#default#homepage)';this.setHomePag('http://dobreprogramy.pl')"[/code] ale nie wiem czy to będzie dalej działać.