Ustawienia audio dla dwóch urządzeń

Witam.

Podłączyłem pod port USB adapter Siemens M34 do telefonu DECT (Siemens Gigaset - stacjonarny telefon bezprzewodowy). Mogę teraz używać słuchawki tego telefonu do połączeń Skype.

Posiadam Windows 2000. W Panelu sterowania w opcji Dźwięki i multimedia

w zakładce Audio jest teraz zaznaczone - Urządzenie audio USB.

Telefon działa, natomiast nie mam możliwości odtwarzania audio na podłączonych do karty dźwiękowej głośnikach z wieży stereo.

Oczywiście sygnał na głośnikach jest jak w zakładce Audio zmienię na Realtek AC97 Audio ale wówczas brak go na urządzeniu USB (telefon).

Czy jest możliwość takiego ustawienia ażeby sygnał audio był zarówno na głośnikach wieży stereo (Realtek AC97 Audio) i telefonie (Urządzeniu Audio USB).

Pozdrawiam : Marian

Złączono Posta : 05.11.2005 (Sob) 22:09

Witam jeszcze raz.

Sprawa się wyjaśniła. Mianowicie w W2K -> Panel sterowania w aplecie Dźwięki i multimedia -> Audio ustawiamy Realtek AC97 Audio (konfigurujemy pod głośniki z wieży stereo)

natomiast w programie Skype jest też opcja Audio, w której ustawiamy Audio wejścia i wyjścia oraz sygnał dzwonka na : Urządzenia Audio USB i zapisujemy te ustawienia.

Ważna uwaga : najnowszy sterownik dla M34 USB oraz wersja Skype 1.0.0.100. Z wersją Skype 1.4 są problemy.

Pozdrawiam : Marian