Ustawienia Audio

witam

niedawno kupilam sobie słuchawki zeby rozmawiać przez internet, jednak nie działa mi mikrofon. troszke popytałam i dowiedziałam sie ze trzeba jakieś ustawienia audio zminiec, mikrofon jest napewno sprawny bo to jest już 2 komplet jaki kupiłam (wczesniej myslałam ze mikrofon jest uszkodzony i wymieniłam na inny). czy ktoś moze mi podpowiedziec gdzie sa te ustawienia i jak je zmienić. za pomoc z góry dziekuje;)

Panel sterowania > Dźwięki, mowa i urządzenia audio > Dźwięk i urządzenia audio > głośność urządzenia --> zaawansowane > odszukujesz tam Mikrofon i odznaczasz Wycisz. Jakby nie było tam Mikrofonu to wchodzisz w Opcje > właściwości i zaznaczasz Mikrofon.

zrobiłam pokolei to co napisałes, niestety mikrofon nadal nie działa, moze są jeszcze jakies inne ustawienia które trzeba zmienić??

Nie ma innych. Mic dobrze podłączyłaś?? Może ma przełącznik on\off??

madya , przeczytaj to: viewtopic.php?f=19&t=251425&start=15 myślę, że powinno Ci pomóc.

dzeki, faktycznie jak podłaczyłam z tyłu to zacza działać.

madya , chodziło mi o tę cześć posta

  1. Klikamy na ten mały głośniczek na pasku 2 razy.

  2. Pokazuje się takie jakby okienko.

  3. Klikamy na zakładkę Wejście/wyjście audio.

  4. Obok napisu Analogowe jest mały klucz (taki do roweru), klikamy na niego.

  5. Teraz wystarczy zaznaczyć pierwszy kwadracik i gitara.

Zrób tak jak jest napisane powyżej a na pewno pomoże!

hmm, chodzi Ci o głośniczek w pasku zadań?? bo jesli o to to klikając na to 2 razy wyskakuje mi tylko regulacja głosności.

Nie. To chodzi o takie coś.

niestety nie mam czagos takiego :roll:

A jaka masz karte dźwiękową??

nie wim czy to o to chodzi: C-Media AC 97 Audio Device

nie mam najnowszego sprzetu :wink: