Ustawienia Audio

(Baska L85) #1

witam

niedawno kupilam sobie słuchawki zeby rozmawiać przez internet, jednak nie działa mi mikrofon. troszke popytałam i dowiedziałam sie ze trzeba jakieś ustawienia audio zminiec, mikrofon jest napewno sprawny bo to jest już 2 komplet jaki kupiłam (wczesniej myslałam ze mikrofon jest uszkodzony i wymieniłam na inny). czy ktoś moze mi podpowiedziec gdzie sa te ustawienia i jak je zmienić. za pomoc z góry dziekuje;)

(adam749) #2

Panel sterowania > Dźwięki, mowa i urządzenia audio > Dźwięk i urządzenia audio > głośność urządzenia --> zaawansowane > odszukujesz tam Mikrofon i odznaczasz Wycisz. Jakby nie było tam Mikrofonu to wchodzisz w Opcje > właściwości i zaznaczasz Mikrofon.

(Baska L85) #3

zrobiłam pokolei to co napisałes, niestety mikrofon nadal nie działa, moze są jeszcze jakies inne ustawienia które trzeba zmienić??

(adam749) #4

Nie ma innych. Mic dobrze podłączyłaś?? Może ma przełącznik on\off??

(Lukaszalewski) #5

madya , przeczytaj to: viewtopic.php?f=19&t=251425&start=15 myślę, że powinno Ci pomóc.

(Baska L85) #6

dzeki, faktycznie jak podłaczyłam z tyłu to zacza działać.

(Lukaszalewski) #7

madya , chodziło mi o tę cześć posta

1. Klikamy na ten mały głośniczek na pasku 2 razy.

2. Pokazuje się takie jakby okienko.

3. Klikamy na zakładkę Wejście/wyjście audio.

4. Obok napisu Analogowe jest mały klucz (taki do roweru), klikamy na niego.

5. Teraz wystarczy zaznaczyć pierwszy kwadracik i gitara.

Zrób tak jak jest napisane powyżej a na pewno pomoże!

(Baska L85) #8

hmm, chodzi Ci o głośniczek w pasku zadań?? bo jesli o to to klikając na to 2 razy wyskakuje mi tylko regulacja głosności.

(adam749) #9

Nie. To chodzi o takie coś.

(Baska L85) #10

niestety nie mam czagos takiego :roll:

(adam749) #11

A jaka masz karte dźwiękową??

(Baska L85) #12

nie wim czy to o to chodzi: C-Media AC 97 Audio Device

nie mam najnowszego sprzetu :wink: