Ustawienia - bearshare

witam narodzie. odrazu pisze że chodziłem po różnych forach nawet tutaj z 13 stron przejżałem i nieznalazłem tego czego chciałem, chyba że coś przegapiłem… chodzi mi o ustawienia w Bearshare 5.2.5.5, mam Vectre 512/256 kb/s doradziłby ktoś co i jak mam porobić w ustawieniach? z góry ogromnie dziękuje jeśli dostane jakąś odpowiedź

eh ale po co chcesz cos mieszać w ustawieniach ?

“misiek” instaluje sie z domyślnymi ustawieniami które sa dobre i niema co grzebać bo popsujesz :stuck_out_tongue:

jedyne co można to wyłączyć startowanie “miska” z systemem oraz domyślne foldery na pliki :stuck_out_tongue:

może i popsuje, ale w tym kłopot że chociaż szybko mi pliki pobiera to ja i tak bym chciał go jeszcze odrobinke przyspieszyć… głównie mi chodzi o pobieranie plików od 30 MB, jakoś tak dziwnie wolno to idzie…

to ściągnij sobie akcelelator do miśka, dużo szybciej szuka i ściąga :wink:

widać że cos namotałem… chodzi mi o Connection w ustawieniach, czy w wydajności pasma mam zostawić “Symmetric”(pisze 1024 kb/s w obie strony) czy moze zmienić na “Asymmetric”? jeśli tak to czy coś innego wpisywać czy zostawić prędkość taka jaka jest wpisana? może i śmieszne pytanie ale w takich sprawach to niestety sie nieorientuje i prosze o pomoc. a pozatym niedawno zmieniłem łącze na te 512 i zastanawiam sie czy coś zmieniać w ustawieniach aby naprawde dobrze chodziło. z góry jeszcze raz dziekuje