Ustawienia domyślne Windows 8-10 Opcja własna zmodyfikowana

W Windows 8-10 dodano opcje resetowania w ustawieniach windowsa do ustawień fabrycznych ,i tu mam pytanie posiadam 3 urządzenia 1 z 8.1 i 2 z 10 i kwestia jest taka zrobiłem sobie na dysku przenośnym kopie 1:1 obrazu dysków tych uradzeń z ustawieniami czystymi tuż po resecie i tym co od producenta danym co jest na nich od razu ale z racji że jestem zwolennikiem czystych systemów przeinstalowalem je na czyste z nośnika dvd etc usb ale przydalo by mi sie jak bym resetowal bym musial je miec juz w recovery jak tam sterowniki bez dogrywania ich recznie kilku i tu kwestia da sie do tego recovery dodac sterowniki by byly od razu tak jak orginalnie sa w Windowsach recovery jak fabryka dala .

Kwestia by po uzyciu resetowania od razu by zawieral sterowniki i tyle bo obecnie kasujac musze dogrywac bo wraca na to co z czystego systemu a poprzednio zwlaszcza na tablecie jednym bylo mi to przydatne a teraz tam resetujac wraca mi do ustawien czystych ale sterowniki musze dograc i najwaznejsze do dotyku a przydalo by sie miec to jak orginalnie w zestawie w resetowaniu

Lub jak sie da dodac do niej by recznie miec katalog z sterownikami by tam byl