Ustawienia ekranu tryb zwielokrotniony?

Witam mam takie pytanko chcemy u kolegi w laptopie przenieść obraz z monitora na telewizor. Gdzie mamy szukać żeby coś z tym zrobić ?Ja u siebie w kompie to mam łatwo ikonka Ustawienia NVIDIA Klon Tel+Nec i posprawie a u niego nie ma takiej ikonki,więc gdzie tego szukać???

W panelu sterowania >>> Ekran

Pierwsza sprawa jaką ma kartę graficzną no i w sterownikach do tej karty powinny być odpowiednie opcje.

A jaką ten twój koleś ma kartę graficzną…??

VIA/S3G UniChrome Pro IGP taką ma karte graficzną i jak kupował laptopa to chciał taką żeby przenosić obraz na telewizor więc mam pytanie czy się da z tą kartą???

Na laptopie powinno być do tego celu wyjście s-vhs: okrągłe z charakterystycznym układem wejść na styki, u mnie w laptopie takie jest, a mam taką samą kartę. Dalej idea jest prosta- podłączasz przejściówkę s-vhs na chinch, a dalej kabel chinch do telewizora. Kable kupisz w sklepie ze sprzętem rtv lub jeżeli ty lub kolega kupilieście boxową wersję karty grafiki to powinieneś mieć takie przejściówki. Jeżeli macie już wszystko podłączone to pozostaje lektura instrukcji laptopa, bo każdy producent ma na to inny patent. Standardowo na klawiaturze powinien być klawisz funkcyjny, który za to odpowiada- tzn. poprzez wciśnięcie odpowiedniej kombinacji czyli klawiszy funkcyjny + np. F3 przerzucisz obraz na telewizor.