Ustawienia equalizera w foobarze - przedstaw swoje

Zachęcam do przedstawiania swoich ustawień equaliera w foobarze gdyż to w nim jest chyba najbardziej dużo opcji i dużo osób ma z tym problemy więc może ktoś z tego skorzysta.

ja używam takich

6357eec6ca63af70m.png

oo… na taki temat czekałem :smiley: nie moge znaleść odpowiednich ustawień do mojego foo… dean999 do jakiego rodzaju muzy jest to twoje ustawienie??

Najbardziej pod techno ale na innym rodzaju też ujdzie, chodź według niektórych wysokie tony są wyolbrzymione ale dla mnie są bardzo fajne. Tylko mam nadzieje że ktoś przedstawi także swoje ustawienia bo chętnie bym przetestował

Nie lepiej wysyłać gdzieś plik z ustawieniami?

:? Możesz mi to wytłumaczyć bo nierozumiem? gdzie wysyłać??

edit: Acha chyba zaczaiłem. Niewiem ja dalem screena no chyba 15s ustawiania nikogo niezbawi. Ale jak ktoś chce to bardzo prosze można wysłać plik z ustawieniami

13be688082358e6fm.jpg

Pobierz

Dobry do każdego rodzaju muzyki. “Usuwa” szumy i niepotrzebne echo.

Moje głośniki to najzwyczajniejsze stereo (Creative SBS260),

ale głównie słucham muzyki na słuchawkach bezprzewodowych

widze że będą chętni do pokazywania swoich ustawień więc apeluje o pisanie do jakiego rodzaju muzyki są i na jakich głośnikach ich używacie bo pomiędzy 2.1 do kompa a wieżą podłączon do kompa jest spora różnica

equalizerwe7.jpg

Equalizer jest ustawiony na Soft Bass.

Ładnie gra :slight_smile:

Mam całą pakę z ustawieniami (ok. 10-15) - wujek Google mi pomógł :smiley:

więc mógłbyś ją tutaj wrzucić napewno komuś sie przyda

moim zdaniem Equalizer trzeba ustawiać pod konkretną muzykę i nagłośnienie

a ściągane ustawienia i tak trzeba mocno korygować

(choć przyznam że do nauki sam wykorzystywałem gotowce)

nie umiejętne ustawienie może zniekształcać mocno dźwięk

lepiej byś przedstawił jakieś ustawienia zamiast gadać :stuck_out_tongue: Może i trzeba je ustawiać pod dany sprzęt i rodzaj muzyki ale te ustawienia mogą być doskonałymi ustawieniami wyjściowymi

Mi najbardziej pasuje moje ustawienie ponieważ lepiej odtwarza basy etc. niż na standardowym ustawieniu eq (flat)

Ja jeszcze nie umiem sobie ustawić optymalnego dla mnie equalizera lecz ten mi pasuje i go zostawię :slight_smile:

PS Zaraz dam link abyście ściągnęli te ustawienia eq :slight_smile:

Ustawienia Equalizera do pobrania!

ale z tego co przeczytałem to nienapisałeś z którego ustawienia korzystasz

zapomniałem że jesteś autorem wcześniejszego postu i tam przedstawiłeś sowje ustawienia heheh

No… dobra :smiley:

Teraz mam ustawienie Clear

mam pytanie jak wejść do tego equalizera bo nie mogę go namierzyć:)?

view-equalizer 8)

a może ktoś jeszcze wrzuci jakieś ustawienia z dość ciekawym basem - bod jakiś rap np DonGURALesko lub trzeci wymiar lub Jon & The Eastside Boyz - [Need For Speed Underground] “Get Low”

POZDRO

Złączono Posta : 23.10.2007 (Wto) 19:54

moje ustawienia testowane na piosence:

Mor W.A. -Uliczne Esperanto

equalizereksv1.jpg

głośniki 5,1 Tevion (jak na tą firmę to ładnie grają) :stuck_out_tongue:

Ładnie grają:P jak słyszałem u kolegi to była tragedia może nie porównywałeś ich z innymi głośnikami :stuck_out_tongue:

Ale skoro ci sie dźwięk podoba to bardzo dobże.

A co do ustawień to możesz sobie wypróbować ustawienia soft bass z paczki która przedstawił freedom

chodziło mi jak za tą cenę to dobrze grają (jak się nie robi zbyt głośno jest naprawdę dobrze, ale później już subwofer rady nie daje z basem jak za głośno :stuck_out_tongue:

A ile za nie dałeś??