Ustawienia Globalne - NVIDIA

Witam!

Mam taki problem, a mianowicie, chodzi o to, że mam w laptopie dwie karty graficzne GeForce GT 555M oraz Intel HD Graphics Family. Czytałem dużo postów na ten temat i większość pisało o zmianie ustawień globalnych w panelu sterowania NVIDIA, chciałem to zmienić, lecz niestety nie mogę. Po porstu nie da się zmienić, nic ustawić, w ustawieniach jest wybrana - Zintegrowana, przycisk zmiany nie działa, proszę o pomoc.

Dodane 25.09.2011 (N) 22:43

Nikt nie pomoże?

Masz najnowsze sterowniki do obu grafik?

Po pierwsze o na się przełącza automatycznie w zależności od potrzeb

Po drugie jak chcesz mieć tylko NVIDIe to przełącz to ustaw w BIOSIE komputera

Tak mam zainstalowane najnowsze sterowniki.

Sam się nie przełącza, widze po grafice oraz w ustawieniach. Mógbyś napisać jak można zmienić kartę graficzną w biosie, bo sam już tam grzebałem, ale kompletnie nie wiem jak to zmienić (mam Windows 7). Byłbym wdzięczny.

A zmiana planu zasilania? U kumpla wystarczyło zmienić plan zasilania i już śmigała wydajniejsza karta - różnica taka, że on miał ATI. Z

Mam ustawione na ,wysoko wydajność"

Musi się przełączać. Żeby się przełączyła to musisz włączyć jakąś grę (Nie zobaczysz tego inaczej). A Biosie to Ci nie powiem jak musisz e niego wejść pewnie przez F12 przy starcie (albo inaczej - nie wiem jak u ciebie jest) i wyłączyć ta tartę zintegrowaną. Z poziomu systemu nie przełączysz karty - om ma tak juź w sterownikach.

Przeczytaj tu:

http://www.pcworld.pl/news/355784/NVIDI … afika.html

Ogólnie dzięki wam za pomoc, ale już wiem o co chodzi. Zrobiłem z siebie kompletnego debila, gdyż na laptopie jest przycisz, który przełącza z trybu wydajnego, na lepszą jakość.