Ustawienia głośników 2.1 w Windows 7

Witam, posiadam laptopa Toshibe A300 i głośniki Mediatech 2.1. Problem w tym, że nie wiem jak je ustawić by grały wszystkie, po wejściu w konfigurację, w kanałach audio mam tylko opcję “Stereo”. Co robić?

Otóż to, w systemach 2.1 nie ma osobnego kanału na subwoofer, więc Stereo jest tu najodpowiedniejszą opcją.

To nie uruchomie wszystkich 3? Bo działa mi jeden i subwoofer, a ten drugi to działa tak jak subwoofer.

To nie, coś jest nie tak.

Zrób może screena z ustawień karty dźwiękowej, może coś znajdę.

Podłącz głośniki do jakiegoś innego źródła dźwięku (mp3/discman/wieża) i napisz czy gra poprawnie. Albo w drugą stronę, podłącz słuchawki do laptopa i też napisz czy grają poprawnie.

Podłączyłem do iphona i grają tak samo jak na laptopie, ale on też raczej nie jest przystosowany do głośników 2.1, słuchawki grają poprawnie.

fed838e07ef5e8eam.jpg

06c4ada335c8db62m.jpg

68517cc9d896a83dm.jpg

To zwykły realtek. Mam ta samą kartę muzyczną i głośniki 2.1 i tak samo ustawione stereo. Gra idealnie. Widocznie z głośnikami coś nie halo. Skoro na telefonie to samo to muszą być głośniki.

Czyli skupiamy się na głośnikach. Albo są uszkodzone, albo źle podłączone/skonfigurowane (nie napisałeś dokładnie co to za głośniki, więc nie wiem czy w ogóle można od strony użytkownika coś źle zrobić).

Nie ma czegoś takiego jak przystosowanie do 2.1. Chyba, że te głośniki mają jakieś wspaniałe rozwiązanie, o którym nigdy jeszcze nie słyszałem.

Media Tech MT3307

Nie wiem, zobacz po prostu, czy wszystko dobrze podłączone, jeśli dalej będzie źle, to oddaj na gwarancję.