Ustawienia głośności głównej


(Xhazex) #1

Witam wszystkich. Na początku chciałabym zaznaczyć, że na informatyce nie znam się zbyt dobrze. Chciałabym poprosić was o pomoc, gdyż zupełnie nie daję sobie rady, a znając życie wy doskonale będziecie wiedzieć jak rozwiązać mój mały-wielki problem. Zacznę więc od początku.

Wczoraj kombinowałam coś w głośności głównej na moim komputerze. Przestawiałam ją na wszystkie strony, a jaki efekt? Zniekształcone piosenki, których w ogóle nie da się teraz słuchać. Najlepiej pokażę obrazek:

http://img375.imageshack.us/img375/2655/dzwiekj.png - tak wyglądają teraz moje ustawienia głośności.

Chodzi mi o to, by powrócić do tego co było na początku, przed moim niepotrzebnym kombinowaniem. Chciałabym znów mieć te ustawienia początkowe.

Bardzo proszę o pomoc, mam nadzieję, że zrozumieliście mą pokrętną wypowiedź. : )


(Kuczkowiak) #2

W tej głośności głównej co wstawiłaś screen nie można tak namieszać żeby dźwięk był zniekształcony , jeżeli grzebałaś coś w ustawieniach serowników karty dźwiękowej to najprostszym rozwiązaniem jest przeinstalowanie ich.


(florky12) #3

Najważniejsze jest, by głośność główna nie przekraczała 70%. Wtedy nie będzie zniekształceń. Jak nie używasz mikrofonu to go wycisz. Balans ustaw na środek. Zobacz w opcjach czy nie ma “przywróć domyślnie”.


(pio_95) #4

Widzę, że jest to wyjście Realteka.

Jeśli w pasku systemowym jest taka ikonka: przechwytywanie1.jpg

Powinno otworzyć się okienko podobne do mojego:

http://img227.imageshack.us/img227/1350 … anie2i.jpg

Poustawiaj tak, jak pozaznaczałem (czyli ustawienia domyślne)