Ustawienia internetowe nie pozwalające na zalogowanie!

Witam!

Mam następujący problem…:

Wczoraj dokonalem formatowania i wgrania windowsa XP. Dziś chciałem zalogować sie na torrentach.org, ale nie mogłem…wyskakiwała mi taka otóż informacja:

Niepoprawny login lub haslo.

Pomoc czytaj tu.

W pomocy jest napisane:

Najczęściej występujące problemy z logowaniem i porady:

  1. Nie włączona obsługa cookies (ciasteczek) w przeglądarce lub zablokowana ich akceptacja.

  2. Źle ustawione programy: firewall, antywirus lub spyware blokują wysyłanie danych do strony logowania.

  3. Korzystanie z proxy blokującego wysyłanie danych do strony logowania.

Zacząłem sie zastanawiac czy nie przekręciłem hasła i założyłem nowe konto (wysłałem kolejnego smsa platnego za 10 zł !!

probowałem się zalogować i ponowny komunikat jw.

Mam prośbę do Was abyście pomogli tak wszystko ustawić abym mogł swobodnie korzystac z torrentów.

Używam XP Pro i najnowszej wersji Mozilli.

Pozdrawiam

Wyłącz co tam masz,antywirusa,zaporę (nawet tą w XP),i ewentualnie antyspyware.Z proxy pewnie nie korzystasz.Wyczyść wszystkie ciasteczka w firefoxie i historię przeglądania :arrow: Narzędzia :arrow: Wyczyść historię przeglądania :arrow: w "okres do wyczyszczenia dajesz “wszystko” i w szczególach zaznaczasz ptaszek przy “ustawienia witryn” :arrow: wyczyść teraz.Możesz także posłużyć się programem Ccleaner.wyłącz firefoxa.Po czym Otwórz firefoxa na nowo i wejdź w Narzędzia :arrow: Opcje :arrow: Prywatność :arrow: w “Historia” zaznacz “będzie używał ustawień historii użytkownika” :arrow: wyjątki :arrow: w “adres witryny” wpisz: http://www.torrenty.org “zezwól” , torrenty.org “zezwól” i http://torrenty.org “zezwól” , po czym “zamknij” i w głównym oknie “OK”,restart.Próbuj się zalogować.

Mi teraz torrenty.org nie działąją w ogóle,ale słyszałem że to złodziejska strona i potrafią sami usunąć konta ludziom po jakimś czasie,kpina normalnie :slight_smile:

Próbowałeś się zalogować na innej przegłądarce?

EDIT: już działają :slight_smile:

dzięki skorzystałem z Twoich rad i torrenty juz działają :slight_smile: mam tylko pytanie czy jak teraz wlacze zapore to bedzie ok czy moga znowu takie same problemy byc z zalogowaniem?

Powinno być ok,nie wierzę że zapora coś blokowała.Chodzi chyba bardziej o te ciasteczka w firefoxie.

Ok dzięki wielkie za pomoc. Pozdro!

Pozdro :slight_smile: