Ustawienia pokrywy w laptopie a czarny ekran

Dzień dobry,

posiadam laptopa firmy Dell Inspiron 5559 z Windows 10 Home. Czy da się zmienić ustawienia pokrywy/ekranu tak aby ekran nie wygasał nawet po zamknięciu pokrywy? W opcjach zasilania (ustawienia pokrywy) zmieniłem reakcję na “nic nie rób”.
Komputer nie przechodzi w stan uśpienia, ale po zamknięciu pokrywy ekran staje się czarny. Jest to o tyle problematyczne, że przy zdalnym sterowaniu takim komputerem część aplikacji nie działa poprawie, jest tylko białe tło podczas uruchamiania.
Problem ten znika, gdy pokrywa jest otwarta i normalnie widać pulpit. Czy jest jakiś trick, aby ekran nie wygasał nawet po zamknięciu pokrywy?

Tego chyba nie zmienisz bez fizycznej przeróbki laptopa, bo on sam odcina zasilanie panelu po przekroczeniu odpowiedniego konta zawiasów. Tak mi się wydaje.

Sprawdź pozostałe opcje zasilania, ustaw wyłączanie dysku twardego na 0 minut, uśpienie hybrydowe wyłącz, wygaszanie wyłącz.

Tak działa zabezpieczenie laptopa przed uruchomieniem w torbie do jego przenoszenia (zamknięta pokrywa). W tym temacie osobiście odradzałbym zmianę w tym fizycznym zabezpieczeniu lapka bo skutki mogą być nawet tragiczne (pożar).