Ustawieniach portow dla sieci

Otoz nie wiem jak mam w/w zagadnienie znalezc w kompie!

Admin mojej sieci powiedzial, ze mam wejsc w te ustawienia i cos tam dopisac (tajemnica co :P) tylko ze nie wiem jak wejsc do tych ustawien no i zebym mogl tam edytowac.

Z gory dzieki za info.

Pozdrawiam

To niech admin napisze Ci na kartce, co masz dopisać :slight_smile: może wtedy będziemy wiedzieli, czego oczekuje od Ciebie Twój admin :twisted:

Można ustawić porty we właściwościach protokołu TCP/IP (jest to filtrowanie) ale nie przypuszczam, by adminowi właśnie o coś takiego chodziło.

:okulary:

mam dopisac do tych ustawien numer portu…

Złączono Posta : 10.02.2006 (Pią) 22:48

dokladnie tak powiedzial, czekam na dalsze instrukcje

Sorry, ale w dalszym ciągu nie rozumiem Twojego admina :slight_smile: tzn. nie wiem, gdzie miałbyś coś takiego wpisać.

:okulary:

hmmm, kiepska sprawa…

moze ktos inny sie skapnie, cytuje jeszcze raz:

pozdrawiam

To o czym piszesz i owszem, ustawiasz w konfiguracji Routera.

Tak się składa, że u siebie mam przekierowanie portów, bo o to chodzi w Twoim problemie.

:okulary:

tylko ze ja nie posiadam routera

To nie przekierujesz u siebie w komputerze portów.

Napisz w takim razie coś o swojej sieci, jakie urządzenia w niej są, jak łączysz się z Netem ??

W innym układzie będziemy sobie tak pisać i pisać… w nieskończoność :slight_smile:

:okulary:

to ja juz naprawde nic z tego nie rozumiem, napisalem wszystko to co admin mi napisal,

nie wiem jak mam to zrobic,

co do typu neta, to posiadam zwykla radiowke…

może masz to w pisać w programie p2p ? nie przyszło Ci to do głowy ? :confused:

TaOs ciekawe w ktorym miejscu …?? np w bearshare??

a skad mam wiedzieć ? nie używam BS mogę ci powiedzieć na podstawie Limewire :stuck_out_tongue:

teo , a może ten

to do jakiejś aplikacji ?

tzn. jak JA stawiałem serwer Counter-strike’a 1.5, to w elemencie docelowym musiałem nadać parametry tzn:

co oczywiście w miejsce IP wstawiałem IP, a w miejsce portu port (tj. 27016)

A w twoim przypadku to już zupełnie nie wiem w jakim celu miałbyś to robić …

Najlepiej zapytaj się admina, co da Ci ta cała operacja “wpisywania portu oraz ostatniej części ip kompa”

Złączono Posta : 11.02.2006 (Sob) 13:41

co do tego, to brzmi jak byś się bawił z nami w “zgaduj zgadula” 8)

to niby ma sluzyc dzialaniu programow p2p