Ustawienie całej powierzchni roboczej tabletu graficznego do okna gry (SWEEX TA008)

Witam wszystkich bardzo serdecznie! :mrgreen:

Do pewnej gry można używać myszki, tableta i tableta graficznego. Ta trzecia opcja jest możliwa, gdyż posiadam 2 tablety (jeden SWEEX TA008, a drugi jakiś z Genius). Wcześniej wspominałam, że używa się małej rozdzielczości do grania, dlatego pytanie: jest jakiś sposób, aby ustawić całą powierzchnię tabletu do jednego okna gry (oraz zwiększenie czułości piórka)? Obecnie mam w grze (osu!) takie ustawienia: używanie odczytu bezpośredniego (by użycie sprzętu nie sprawiało trudności), czułość myszki: X3.57, mapowanie powierzchni roboczej tabletu do okna gry (jednak nie działa). Chciałam dać wymuszenie obsługi Tablet PC, jednak jego inicjacja nie przebiega pomyślnie. Jakieś pomysły? Dziękuję Wam za pomoc! :smiley:

System: Fedora 21.

Technicznie rzecz biorąc to jest taka możliwość, ale sam musisz sobie ją napisać. Od wielu lat istnieje Xinput2, które pozwala, by dane okno zawłaszczyło tylko jeden wskaźnik. Do tej pory jednak żaden menadżer okien nie pozwala na przypisanie jakiegoś urządzenia jako główne dla danej aplikacji/okna. Pisałem na forum projektu KDE, ale bez odzewu.

W sumie - nie musi to być okno, ale w tabletach firmy Wacom jest taka możliwość, aby ustawić dany obszar, żeby był na całą powierzchnię tabletu. Dzięki za informacje :wink:

Przeczytaj ten poradnik:

http://forum.dobreprogramy.pl/porada-efektywne-korzystanie-z-dw%C3%B3ch-myszekw-grze-i-na-pulpicie-t508409/