Ustawienie myszki - Counter Strike

Jak w temacie.

Standardowo do jakiego momentu powienem się obrócić, przesuwając myszkę (standard 10-15cm) nie odrywając nadgarstka ?

Dziwne pytanie ;/ Ustaw czułość myszki taką żeby wygodnie Ci się grało. Raczej nic Ci nie da jak ktoś powie, że ma czułość ustawioną na 5, bo nie wiesz jaką ma myszkę, czy korzysta z jakiejś profesjonalnej podkładki czy nie. Może mieć też myszkę, w której jest możliwa zmiana czułości tak ma chyba G5 Logitecha. Jak chcesz to możesz sobie pobrać różne konfigi z netu i posprawdzać.

Ustawienia myszki w jakiejkolwiek grze FPS to rzecz bardzo osobista każdy ma inne przyzwyczajenia i preferencje.

Mam pytanie co Ci to da jak powiem że mam czułość muszki ustawioną na 1200 DPI a w grze mam ustawione pomiędzy 10 a 15?

Nie, nie chodzi mi o czułość bo to wiem, że i tak nic nie da. Chodzi mi o to, do jakiego momentu powinienem się obrócić przeciągając myszkę tak. ok 10cm.

O ile stopni powinienem się obrócić (tak minimum) ?

Tego też nikt nie jest w stanie Ci powiedzieć. Bo to też jest zależne od różnych czynników. Ten obrót zależy od gry w jaką grasz, od wspomnianej czułości myszki, jakie masz ustawienia w grze, czy gra się przycina, itp.

Aha, ok. Może mi ankieta jeszcze pomoże, ale dzięki za odpowiedzi.