Usunąć z autostartu czy też nie

pytanie dla wtajemniczonych :wink: czy moge z czystym sumieniem usunąć z autostartu taki oto proces> C:\WINDOWS\System32\spool\DRIVERS\W32X86\3\E_FATICAE.EXE

postanowiłem troche przyspieszyć prace i uruchamianie pc stąd pytanie. z tego co wiem proces dotyczy drukarki ale nie jestem pewien czy usunięcie nie spowoduje jakichś nieudogodnień, teraz lub w późniejszym korzystaniu z drukarki

z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

sprawdź :slight_smile:

zrób kopie i go usuń a jak drukarka nie będzie działała to go jednak przywróć

margol15 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Uściśli /usunąć (w klucz w regedit) , wyłączyć (proces w msconfig)

to pierwsze odradzam , drugie jest odwracalne

Wszystko jest odwracalne. Poza tym można to zrobić za pomocą różnych narzędzi (nie tylko tych, które ty wymieniłeś).

CCleanerem możesz monitorować wszystkie procesy uruchamiane wraz z systemem. Można je usuwać lub wyłączać; w razie problemów - włączać ponownie.

dzieki za rady :slight_smile: teraz jeszcze taka sprawa… bo nie wiem może wcześniej nie dostrzegłem, ale nieco niepokoi mnie proces w menedżerze lame.exe… od czego on jeśli ktoś wie?:slight_smile:

Jest taki program do mp3 się zwie lame mp3 encoder. Masz go na pc ? Jeśli nie daj log z otl wg forumowej instrukcji do działu bezpieczeństwo.

Radzę również zastosować się do porady Areh’a: