Usunąłem partycję startową, system nie rusza

Cześć. Mam taki problem. Kupiłem świeżutkiego laptopika i przy zmienianiu wielkości partycji usunąłem partycję startową (i wszystkie inne jakie tam były oprócz podstawowych C z systemem i D z pozostałą ilością miejsca). Teraz mam problem, bo system nie chce ruszyć, włącza się od razu BIOS, a w pozycjach Bootowania w BIOSie nie ma nic do wyboru - tak jakby w ogóle nie było dysku :confused: Udało mi się odpalić z bootowalnego USB Parted Magic. Czy da się w nim naprawić sytuację? ZUpełnie nie wiem od czego zacząć a nawet do końca nie wiem co zrobiłem, że system nie rusza, przecież wszystko na C jest dalej tak jak było :confused: Pomocy!

Nie.

C nie jest partycję rozruchową.

Uruchom laptopa z płyty instalacyjnej Windows, wybierz opcje Napraw komputer zdjęcie i następnie Narzędzie do naprawy systemu… zdjęcie

To już próbowałem. Partycje recovery i startowa zostały usunięte. Udało mi się partycję recovery odzyskać programem TestDisk, który jest w pakiecie razem z Parted magic, ale dalej "system recovery’ z płyty Win8 nie działa :confused:

Dodane 16.05.2013 (Cz) 20:21

Dobra. Zainstalowałem nowy system. Teraz mam na partycji C stary system i na D nowy. Jak zrobić żeby uruchomić system z partycji C?

Dodane 17.05.2013 (Pt) 14:21

Użyłem programu EasyBCD 2.0 aby stworzyć pozycję startową dla systemu na partycji C ale system dalej nie rusza :confused:

Dodane 17.05.2013 (Pt) 15:41

Udało mi się uruchomić system z partycji C jednak prosi mnie o login i hasło innego użytkownika (nie ma loginu, który zakładałem na początku). Nie znam ani loginu, ani hasła :confused: jaki żal